reklam
Ana SayfaOyunSteam’de 24 TL değerindeki Polyball kısa süreli ücretsiz!

Steam’de 24 TL değerindeki Polyball kısa süreli ücretsiz!

Steam’de 24 TL değerindeki oyuna kısa süreli ücretsiz sahip olabileceksiniz. Bugünün ücretsiz oyun konusu Polyball, çevrim içi özelliği ile arkadaşlarınızla online olarak oynama imkanı sunan oyun 1 Mayıs 20.00’den önce alırsanız tamamen ücretsiz sahip olabileceksiniz.

POLYBALL HAKKINDA BİRKAÇ ŞEY

Polyball’da yapabileceğiniz birçok şey var. Halihazırda sizi bekleyen 60 haritada kendinizi sınayın yada arkadaşlarınıza karşı yarışın, DLC ile gelecek yeni haritalar da cabası! Arkadaşlarınızla evde oynayacak bir oyun arıyorsanız, ayrık-ekran desteğiyle Polyball çok iyi bir seçenek olacaktır. Muharebe ve Parkur gibi klasik modlarla, tek oyunculudaki deneyiminizin çok oyunculu versiyonuyla, Polyball’ın arkadaşlarınızla vakit geçirirken vazgeçemeyeceğiniz bir seçenek olmayı vaat ediyor.

Hemen ücretsiz sahip olabilmek için Steam Mağaza kısmına Polyball oyununu aratarak sahip olabilirsiniz. Benim şahsi fikrim ise gayet güzel ve eğlenceli duruyor, kesinlikle deneyeceğim. Nede olsa ücretsiz bir oyun. Aşağıya kısa bir trailer videosu bırakıyor ve vaktiniz çok almadan müsaadenizi istiyorum.

Borderlands 3 Steam'de %50 indirimli

Etiketler

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement