Super Meat Boy Forever Önümüzdeki Hafta Nintendo Switch’te

  Google News

Super Meat Boy Forever, 23 Aralık’ta PC için çıkış yapılacağı duyurulmuştu.

Ancak Nintendo Switch ve PC aynı tarihte çıkış yapacak, yani 23 Aralık’ta Switch ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Aptly adlı geliştirici Team Meat, bugünkü Nintendo Indie World gösterisinde oyunun Switch çıkış tarihini doğruladı. Ayrıca diğer konsol platformları içinde çıkış tarihi bugün belli oldu. PlayStation 4 ve Xbox One’a Ocak 2021’de gelecek.

Super Meat Boy Forever, başka bir isimle Super Meat Boy 2’dir ve Team Meat, devam filmi için ante’yi ciddi şekilde yükseltti. Yeni başlayanlar için, bu sefer koşmak ve zıplamaktan daha fazlasını yapabilirsiniz. Meat Boy ve Bandage Girl kayabilir, dalabilir ve saldırabilir, bu da seviyelerin size birkaç yeni tehlike türü atacağı anlamına gelir.

Ancak ana adım, her oyunun, stüdyonun “olağanüstü bir mühendislik başarısı ve akılcı oyun tasarımı ve üretiminin sınırlarını göz ardı etmenin muazzam bir örneği” olarak tanımladığı bir sistem kullanılarak olası binlerce seviyeden rastgele bir araya getirilmesidir.

Oyun, Epic Games Store’da %10 indirimle 29,70 TL’den ön siparişte. Nintendo eShop’ta 19,99 dolar olarak listelendi. Ön siparişe açıldığında orada da %10 indirim ile 17,99 dolar üzerinden satışa sunulacak.

Fragman video

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video