Sword of the Necromancer 2021 Yılına Ertelendi

  Google News

Sword of the Necromancer sürümü, Windows PC, Linux oyunları ve Mac sürümleri için erteleme aldı.

Aksiyon RPG oyunu 28 Ocak 2021 tarihinde PS4, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak. Ek olarak PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları daha sonra gelecek.

Necromancer şimdi 28 Ocak 2021’de piyasaya sürülecek. Bu gecikme de başlangıçta planlanandan bir ay sonra. Bu ekstra süre, geliştiricilerin oyuna son rötuşlarını yapmaya fırsat tanıyacaktır. Böylece oyunu ideal durumuna getirebilirler. Unutmayın, Linux oyun ve Mac yapısı Windows PC’den sonra gelecek.

Bu arada, Sword of the Necromancer için ikinci geliştirici günlüğü yayınlandı. Bu, sanat ve müziğin ilhamlarını ve yönünü sergilediğinden. Bu, yaklaşan canavar çağıran zindan gezginini süslediğinden beri.

“Kılıç Büyücüsü’nü oyuncuların eline teslim etmek istediğimiz kadar. JanduSoft S.L ve Games of Grimorio’daki geliştiriciler, oyunun ilk önce vizyonumuzla buluşması daha önemli”dedi. “Ocak 2021’de piyasaya sürülmek, oyun deneyimini daha da iyileştirmemize olanak tanıyor. Ayrıca yeni nesil konsolların lansman penceresinin çılgınlığından da kaçının. Nihai ürünün beklemeye değeceğinden emin olabilirsiniz.”

Geliştirici günlüğü

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video