Take-Two GTA 6’nın Çıkış Tarihine Dair İpuçları Verdi

  Google News

Take-Two, GTA 6‘nın çıkış tarihi hakkında bazı ipuçları verdi. GTA serisinin yapımcısı olan Rockstar Games’i elinde bulunduran Take-Two, GTA 6‘nın çıkış tarihi hakkında bazı ipuçları verdi. GTA 6, kuşkusuz tüm zamanlarda en çok beklenilen video oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Oyun hakkında her zaman söylenen iddialar var. Bu iddialar zaman zaman yanlış oluyor, zaman zaman doğru oluyor. Ancak tüm bu her şeye rağmen şu anda yapımcı veya yayımcı şirket tarafında oyunculara verilen hiçbir net bilgi yok.

Bu da iddiaların çoğalmasına sebep olan ana nedenlerden biri oluyor. Çünkü eğer bir oyun hakkında hiçbir şey bilinmiyorsa her iddia ortaya atılabilir. GTA 6 hakkında şu anda tek sahip olduğumuz materyal sızdırılan bir video oldu. Ancak bunun doğruluğu da tam olarak bilinmiyor. Öyle ki şu zamana kadar yapılan tüm bunlar bir iddiadan ibaretti ancak şimdi Take-Two, oyun hakkında bazı ipuçları verdi.

Take-Two, GTA 6’nın Çıkış Tarihi Hakkında İpucu Verdi

En son Take-Two başkanı şirket hakkında: ” Biz, işimizi 2025 mali yılında yeni rekor seviyeleri içereceğine inandığımız önemli bir dönüm noktası için konumlandırdığımızdan eminiz.” şeklinde bir açıklama yapmıştı. 2025 Mali yılı da Nisan 2024-Mart 2025 arasında gerçekleşiyor. Bu da GTA 6‘nın bu tarihler arasında çıkabileceğine dair bize büyük bir ipucu oluyor.

Her ne kadar bazı kişiler bu sözlerin popüler sözler olduğunu söylese de Take-Two, gelecek yılda 8 Milyar Dolar Net Rezervasyon bekliyor. Şirket, bu yıl 5.5 Milyon Dolar Net Rezervasyon yaptı. Bu da demek oluyor ki şirket, seneye 2.5 Milyon Dolarlık bir artış bekliyor. Şimdilik elimizde olan tüm ipuçları bunlar olsa da bu ipuçları çok önemli olduğundan oyunun 2025 Mali Yılında çıkması büyük bir olasılık gibi gözüküyor.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video