PC HocasıOyunTales of Arise’den Yeni Bir Fragman Geldi

Tales of Arise’den Yeni Bir Fragman Geldi

 

Tales of Arise, ilkbaharda yeni bir fragman ve haber vaadiyle yeniden ortaya çıktı.

Bandai Namco tanıdık fragmanı aşağıda yayınladı. Haberin 2021 baharında geldiğini belirten bir notla bitiyor.

Tales of Arise, 2020’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da yayınlanacak E3 2019’da duyuruldu. Haziran 2020’de süresiz olarak ertelendi ve o zamandan beri pek bir şey duymadık. Arise, Japon rol yapma oyunlarının Tales serisinin 17. ana girişi ve 2016’daki Tales of Berseria’nın devamı niteliğindedir. Dahna ve Rena’nın karşıt dünyalarından iki kişinin yıldızları dışında onun hakkında pek bir şey bilmiyoruz.

Oyunun tanıtım yazısı:

Doğuş Masalları, Dahna ve Rena’nın iki komşu gezegenini içeren bir güneş sisteminde geçiyor. Dahna’nın sakinleri, göklerinde açıkça görebildikleri bir gezegen olan Rena’daki gezegen komşularına her zaman saygı göstermişlerdir. Dahna halkı için, Rena ve sakinleri hakkındaki efsaneler ve ilim sayısız nesil boyunca aktarıldı ve zamanla, Dahna halkı için acımasız bir gerçekliği maskeleyen akıllarında gerçekler haline geldi.

300 yıldır, Rena halkı Dahna’yı yönetti, gezegeni kaynaklarını yağmaladı ve insanlarının onur ve özgürlüklerini ellerinden aldı. Ortaya Çıkışı Hikayeleri, her biri kaderini değiştirmeye özlem duyan ve farklı dünyalarda doğmuş iki insanla başlıyor. kendileri ve belki de insanları için yeni bir gelecek yaratın. Orijinal bir karakter kadrosu, dramatik bir hikaye, dinamik bir savaş, nefes kesen ortamlar ve bazı klasik Tales Of unsurları içeren; Tales of Arise, ünlü JRPG franchise’ı için yeni bir başlangıca işaret ediyor.

Fragman video

Video