Çarşamba, Nisan 24, 2024

Tam Donanımlı 42 inç OLED Philips Evnia Gaming Monitörler Piyasaya Çıkıyor

Paylaş

silkroad gaminggentr

Gerçekçi bir oyun deneyimi sunmak, oyuncu dünyasında yeni bir soluk getirmek ve oyun endüstrisinde yenilikçi, samimi bir ortam yaratmak isteyen Philips markası Evnia artık piyasadaki yerini aldı. Philips Evnia 42M2N8900 modelinin piyasaya çıkarılması ile oyun sektörüne yenilikçi ürünler sunan Philips Evnia, aynı zamanda taşıdığı mesajlar ile oyun camiasında olumlu bir değişimi de başlatmaya hazırlanıyor.

Philips Evnia 42M2N8900 Modeli Karşınızda

Evnia beraberinde yalnızca olumlu bir değişimi getirmekle de kalmıyor. Yeni monitör, Evnia’nın en üst düzey kategorisi Evnia 8000 serisinin bir parçası ve bu seri ile tam bir oyun deneyimi için iddialı özellikleri de beraberinde getiriyor.

Özellikleri arasında – bunlarla sınırlı olmasa da – şu etkileyici teknolojiler öne çıkıyor:

  • Daha akıcı renk geçişleri için gerçek, 10-bitlik renk derinliği,
  • Sürükleyici, zengin kontrast için OLED ekran,
  • Aksiyonu akıcı bir biçimde görüntülemek için 138 Hz yenileme oranı,
  • Hızlı cevap verebilirlik için 0.1 ms GtG tepki süresi,
  • Gelişmiş ses için DTS ve tam doğru görüntüler için UltraClear 4K UHD (3840×2160) çözünürlük.

Yeni monitör tasarım anlamında da iddialı. Yeni monitörün 4 tarafında da ince çerçeveler var, ekranın ölçüsü devasa 42 inç boyutunda. Ayrıca iki kişisel bilgisayarı kolayca yönetebilmek için dahili bir KVM anahtarı bulunuyor, bir USB-C portuna sahip ve kapsamlı bir kullanıcı deneyimi için, yüksekliği ayarlanabilen ergonomik bir ayak da mevcut. Son dönemde çıkan her Evnia 8000 serisi monitörünün kalite işareti olan ve sadece Philips markasında bulunan Ambiglow arka aydınlatma da, Philips Evnia 42M2N8900 modelinde de mevcut.

42M2N8900 FTL2 42M2N8900 FTL image 42M2N8900 F image

Philips Evnia 42M2N8900

Philips Evnia 42M2N8900 modelinin diğerlerinden farklı olmasını sağlayan üç ana özellik ise yüksek 138 Hz yenileme hızı, düşük girdi gecikmesi ve sahip olduğu OLED paneli. Bu özellikler, akıcı bir oyun deneyimini ve canlı görüntüleri beraberinde getiriyor.

Philips Monitörleri ve IT Aksesuarları Küresel Pazarlama Başkanı Xeni Bairaktari şunları söyledi:

“Yeni Philips Evnia modelinin piyasaya çıktığını duyurduğumuz için çok heyecanlıyım. Evnia olarak bu ürünün, sunduğu renkler ile sizi etkileyeceğini umuyoruz. İnanılmaz oyun hızının yanı sıra, bu ürün aynı zamanda yaşam kadar gerçek görüntüler sunuyor. Bu yeni OLED teknolojisi ile, oyuncular canlı renkler ve etkileyici kontrast ile dopdolu bir oyun dünyasını deneyimleyebilirler.”

Yeniliğin ötesindeki gaming Philips Evnia’nın Evnia 8000 serisi için hedeflerinden biri ‘yeniliğin ötesinde oyun,’ OLED gaming de bunu doğrular nitelikte. Philips Evnia 42M2N8900 beraberinde daha büyük, 42 inçlik bir ekranı, parlak görüntüleri ve canlı renkleri, daha hızlı oynanabilirliği ve Philips Evnia’nın kendine has Ambiglow özelliğini getirerek iddialı özellik seti ile farklı türlerden oyuncuları etkiliyor.

Bu yeni monitörün yenilikçi özellikleri ve zarif, sıcak tasarımı ile, Philips Evnia oyun dünyasına yeni bir yaklaşım, ve hatta bir yandan da daha fazla kapsayıcılık getirmeyi amaçlıyor. Philips Evnia 42M2N8900, KDV dahil 41.999 TL fiyatından piyasada yerini almaya hazır. Evnia monitörlerinin marifetlerini daha da güçlendirmek için özel olarak üretilmiş aksesuarlar ise 2023 yılının Haziran ayından itibaren piyasada bulunabilecek.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler