PC HocasıCep TelefonuTCL 360-degree Ultra Flex Tanıtıldı!

TCL 360-degree Ultra Flex Tanıtıldı!

   

Çin merkezli teknoloji devi TCL Corporation, Mobil Dünya Kongresi’nde yeni teknolojileri tanıtmaya devam ediyor ve bugün tanıttığı teknolojilerden bir tanesi de katlanabilir akıllı telefon konseptlerinden biri olan TCL 360-Degree Ultra Flex. Bu katlanabilir konseptin en önemli özelliği 360 derecelik menteşe mekanizması sayesinde hem içe hem dışa katlanabiliyor olması.

Akıllı telefonda 2480×1860 piksel çözünürlüğünde 8 inçlik AMOLED ekran bulunuyor ve Stylus desteğine sahip. Teknik özellikleri şu anda bilinmiyor ve halen daha konsept aşamasında yani uzun bir süre bu konseptin nihai ürüne dönüşmesini beklemememiz gerekir çünkü dayanıklılık konusunda testlerin gerçekleştirilmesi, sertifikaların alınması gerekiyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/tcl-360-degree-ultra-flex-tanitildi-124358/ linkinden 26.05.2022 18:05:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial