PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppTelefon Telsize Dönecek Resmen: WhatsApp’a “Sesli Durum”Özelliği Geliyor!

Telefon Telsize Dönecek Resmen: WhatsApp’a “Sesli Durum”Özelliği Geliyor!

   

Meta’ya ait çevrimiçi mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp‘ın, “Durumlar” isimli özelliğine yenilikler düşündüğü ortaya çıktı. İnternete sızdırılan bilgilere göre şirket Durumlar kısmına yalnızca ses kaydı içeren durumlar paylaşmanızı sağlayacak bir seçenek geliştiriyor.

Son zamanlar şirket birçok yeni özelliği kullanıma sunmanın yanı sıra yeni özellikler geliştirmeye devam ediyor. En yeni gelen özelliklerden bir tanesi mesajlara tepki vermek iken büyük çaplı güncellemelerden bir tanesi de Durumlar kısmına geliyor.

Şu anda WhatsApp Durumunuza fotoğraf, video, link veya metin paylaşımı yapabilirsiniz. WhatsApp ile ilgili tüm yeni özellikleri önceden keşfeden WABetaInfo ekibi tarafından ortaya çıkan yeni bir raporda artık durum güncellemerine yalnızca sesli not/mesaj paylaşmamıza olanak tanınacak.

Raporlara göre, “Sesli Durum” olarak isimlendirilmesi beklenen özellik tıpkı sohbetlerde olduğu gibi ses kaydı yapabilmemizi ve bunu durumumuzda rehberimizle paylaşmamızı sağlayacak. Sesli not paylaşmak için Durumlar sekmesindeki fotoğraf makinesi işaretine sahip butona dokunduğunuzda görünür olan mikrofon düğmesine dokunmanız gerekecek.

Herhangi bir süre sınırı olacak mı, diğer durumlardan ayrı olarak listelenecek mi henüz belli değil.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/telefon-telsize-donecek-resmen-whatsappa-sesli-durumozelligi-geliyor-129963/ linkinden 15.08.2022 23:08:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video