The Crew Motorfest Çıkış Tarihi Açıklandı

  Google News

Ubisoft, Crew serisinin devam oyunu olan The Crew Motorfest için çıkış tarihi verdi. Ubisoft, geçtiğimiz günlerde kendi oyunlarını gösterdiği Ubisoft Forward adında bir sunum yaptı. Bu sunumda şirket, çıkış yapacak oyunlarını ve geliştirdikleri yeni oyunlardan fragmanlar gösterdi. Bu oyunlardan biri olan The Crew Motorfest’i şirket ilk defa bu yılın Şubat ayında duyurmuştu.

The Crew serisinin ilk oyunu olan The Crew, 2014’de piyasaya çıkmıştı. Bu oyunun ardından ikinci oyunu olan The Crew 2, 2018’de çıkış yapmıştı. Serinin iki oyununu da oyuncular ortalama bulmuşlardı. İki oyun da Metacritic’te ortalama puana sahip olarak duruyor. Şimdi şirketin The Crew Motorfest hakkında verdiği diğer bilgilere geçelim.

The Crew Motorfest İçin Daha Fazla Detay Ortaya Çıktı

Ubisoft, geçtiğimiz günlerde yaptığı Ubisoft Forward’da serinin yeni oyunu için daha fazla bilgi verdi. Şirket, sunumda bir fragman gösterdi ve bu fragmanda oyunun çıkacağı tarihi de verdi. Şirket’in gösterdiği fragmanda edindiğimiz bilgilere göre oyun Hawaii’nin O’ahu adasında geçecek.

Oyunda farklı atmosferler olacak örneğin bir bölge kumsalken bir bölge orman ve yağmurlu olabilecek. Ayrıca Ubisoft, oyuna çıkış gününden itibaren güncellemeler getirerek oyunu hep diri tutacağını da söyledi. Oyunda 566 tane taşıt olacak. Ubisoft, bir bilgi daha vererek oyun için Temmuz ayında bir kapalı beta yapılacağını da belirtti. Şimdi gelelim oyunun çıkış tarihine fragmanda verilen bilgiye göre oyun 14 Eylül’de satışa çıkacak.

The Crew Motorfest, 14 Eylül’de PC, PS5, PS 4, Xbox Series S/X ve Xbox One için piyasaya çıkacak.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video