The Day Before Çıkış Tarihi, Fragman ve Oynanış Detayları Paylaşıldı

  Google News

Zombi temalı hayatta kalma oyunu The Day Before, çıkış tarihinin 1 Mart 2023 olduğunu onayladı.

Arkadaşlarınızla bu zombi istilasına uğramış ABD’ye gitmeden önce cephane ve yiyecek stoklamanın zamanı geliyor.

Daha önce 2022’nin haziran ayında piyasaya sürülmesi planlanmıştı. Ancak Unreal Engine 5’e geçiş nedeniyle oyun 1 Mart 2023’e ertelendi.

Etkileyici ayrıntılara ve açık dünyaya sahip olan The Day Before, arkadaşlarınızla birlikte keşfedip hayatta kalarak zombilere karşı mücadele edebileceğiniz, çevrim içi oyundur.

The Day Before için ön sipariş verebilir miyim?

Henüz The Day Before için ön sipariş veremezsiniz. Ancak Steam üzerinden istek listenize ekleyerek gelişmeler ile ilgili takipte bulunabilirsiniz.

The Day Before hangi platformlar için çıkış yapacak?

The Day Before, Steam aracılığı ile PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformları için çıkış yapacak. Ne yazık ki PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’te yayınlanacağına dair bir bilgi yok. Bunun sebeplerinden birisi de yüksek grafiklere sahip olması diye düşünüyorum.

Oyunun hikayesi hakkında

The Day Before, bir açık dünya MMO zombi hayatta kalma teması sahip oyundur. Amerika’nın her yerinde zombilerle dolu bu açık dünyada, hayatta kalmakla görevlendirileceksiniz. Üçüncü şahıs atış mekaniğinin yanı sıra oyun, büyük ölçekli keşif ve haritaya dağılmış halde bulabileceğiniz nesnelerle dolu olacak. Ayrıca diğer oyuncuların silahlarını ve yiyeceklerini de çalabilirsiniz.

Fragman Videosu ve 4K RTX Oynanış Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=jm55tR4LdNs&feature=emb_title

 

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video