reklam
Ana SayfaOyunThe Division 2, 90GB’lık Devasa Güncellemesi İle Çıkış Yapacak!

The Division 2, 90GB’lık Devasa Güncellemesi İle Çıkış Yapacak!

The Division 2, PC Hocası

The Division 2‘nin çıkmasına çok az bir süre kala oyunla alakalı bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu seferki bilgi can sıkıcı olsa da oyunun ilk güncellemesi tam 90 GB boyutunda olacak.

Ubisoft tarafından geliştirilen The Division 2 son dönemlerde konsol oyuncularının en çok beklediği oyun olmayı başardı. Farklı hikayesi ve yeni maceraları ile oyuncuları bambaşka bir atmosfere sokamayı planlayan oyun yaklaşık 6 gün sonra çıkış yapacak.

PlayStation, Xbox, PC ve Nintendo gibi platformlara gelecek olan oyunu indirenler güncellemeleride indirecek. Ancak güncelleme PlatStation kullanıcıları için can sıkıcı. Çünkü PlayStation’da oyunu oynamak isteyenler tam 90GB boyutunda bir güncelleme yapacaklar.

PC, Xbox ve Nintendo kullanıcıları içinse durum biraz daha iyi görünüyor. Çünkü PS için 90GB olan bu güncelleme dediğimiz platformlarda 48-50 GB arası olacak. Oyunu satın almayı düşünen PS kullanıcıları aradaki farkın neden bu kadar fazla olduğunu merak etsede henüz bir açıklama yok.

The Division 2, PC Hocası

Dahası Ubisoft’un sitesinde oyuna gelecek olan ilk gün güncellemesi tıplı farklı platformlardaki gibi 48GB olacağı yazıyor. Ancak oyunun dahili diskte kaplayacağı yer 90-100 GB arası gösteriliyor. Bu tutarsızlık herkesi başka düşüncelere sürüklese de muhtemelen oyun devasa bir güncelleme alacak.

Tabiki gülü seven dikenine katlanır. Oyunu satın almayı düşünen oyun tutkunları bu güncelleme haberiyle üzüntüye düşseler bile oyunu alarak güncellemeye katlanacaklar.