PC HocasıOyunThe Division Heartland Oynanış Görüntüleri Çevrimiçi Olarak Sızdırılıyor

The Division Heartland Oynanış Görüntüleri Çevrimiçi Olarak Sızdırılıyor

 

SkyLeaks tarafından yayınlanan sızdırılmış videonun, Ubisoft‘taki biri tarafından sızdırıldığı düşünülüyor. Video, NDA kapsamında devam etmekte olan kapalı bir test aşamasının girişini gösteriyor.

Video sırasında Red Storm Studio’nun baş oyun tasarımcısı Taylor Epperly, Tom Clancy’s The Division Heartland‘ın ücretsiz oynanabilen üçüncü şahıs bir hayatta kalma nişancı oyunu olacağını söyleyerek oyun hakkında bazı yeni bilgiler aktarıyor.

Oyunun Expedition (Keşif) ve Storm (Fırtına) adında iki adet modu bulunuyor. Keşif modu, The Division 1 ve 2’yi anımsatan kooperatif bir PvE deneyimi sunuyor. Storm modu ise, Battle Royale türünden esinlenen 45 oyunculu bir PvPvE modu ile hareket ederek tamamen farklı bir şey sunuyor.

Ubisoft, The Division Heartland için henüz bir kesin çıkış tarihi açıklamadı. Ancak, oyunun 2022 yılının Mart ayının sonundan önce çıkması planlanıyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/the-division-heartland-oynanis-goruntuleri-cevrimici-olarak-sizdiriliyor-113200/ linkinden 14.06.2021 18:06:07 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video