PC HocasıOyunThe Division Heartland Ücretsiz Olarak Piyasaya Sürüldü!

The Division Heartland Ücretsiz Olarak Piyasaya Sürüldü!

 

Fransız asıllı oyun geliştiricisi Ubisoft, Division evreniyle ilgili bir güncellemenin parçası olarak, Red Storm stüdyosundan The Division Heartland oyununu “The Division evreninde ücretsiz oynanabilen bir oyun” sloganı ile duyurdu. 2021 ile 2022 arasında bir çıkış tarihi olan Tom Clancy’s The Division Heartland, basın açıklamasına göre “yeni bir ortamda evrene yepyeni bir bakış açısı sağlayacak” bölüm evreninde oynaması ücretsiz bir oyun.

Oyunla ilgili ayrıntılar şu anda pek yok, ancak daha sonraki bir tarihte, potansiyel olarak bu yıl Ubisoft’un katılacağı E3 konferansında daha fazla ayrıntı açıklanması bekleniyor. Heartland için yapılan bu duyuruya ek olarak, Tom Clancy’nin The Division Universe yol haritasında, Ubisoft Massive tarafından hazırlanan ve 2021 yılının sonlarında piyasaya sürülecek olan Ubisoft Bucharest tarafından desteklenen The Division 2’yi görebiliyoruz.

Bu yeterli değilse, bir mobil başlık, bir roman ve Jessica Chastain ve Jake Gyllenhaal’ın rol alacağı bir Netflix filmi de gelecek. Tom Clancy’nin The Division Heartland oyununa normal piyasaya sürüş tarihinden daha erken bir tarihte erişmek istiyorsanız, oyunu burada test etme şansı için kaydolabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/the-division-heartland-ucretsiz-olarak-piyasaya-suruldu-112724/ linkinden 12.06.2021 13:06:02 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video