The Evil Within Serisi Ücretsiz Oluyor!

  Google News

Epic Games, tüm eleştirilerin ardından yeniden iddialı oyunlar sunmaya başladı. Marka geçen hafta verilen oyunlarda çok yüksek bütçeli olmasa da güzel yapımlarla karşımıza çıkmıştı. Bu hafta da benzer bir durumun yaşandığını söylemek gerekiyor. Zira bu hafta da The Evil Within serisi ücretsiz olarak veriliyor.

Serinin iki oyunu da ayrı ayrı bir şekilde ücretsiz olarak verilecek. İlk yapım çoktan erişime açıldı. İkinci oyun için de geri sayım başladı.

The Evil Within Serisi Ne Zamana Kadar Ücretsiz Olacak?

Oyuncuların ilk yapması gereken şey, The Evil Within 1 yapımını Epic Games kütüphanelerine eklemek. Bu hafta Epic Games’te Eternal Threads ve The Evil Within 1 yapımları ücretsiz olarak sunuldu. 26 Ekim 18:00’a kadar iki oyuna da ücretsiz olarak erişebileceksiniz.

Bir sonraki hafta ise diğer yapımlar gelecek. The Evil Within 2, 26 Ekim saat 18:00’dan sonra ücretsiz olarak sunulacak. İkinci oyunla beraber Tandem A Tale of Shadows yapımının da sunulduğunu göreceğiz. 2 Kasım tarihine kadar da bu iki oyunu kütüphaneye ekleyebileceksiniz.

The Evil Within

Bir yandan platformda Cadılar Bayramı İndirimleri de başlamış durumda. Cadılar Bayramı indirimleri kapsamında yeni sürprizler de gelebilir. Şimdilik ücretsiz The Evil Within serisinin tadını çıkarma zamanı diyebiliriz. Önümüzdeki hafta yeni sürprizler gelecek olursa sitemizden sizlerle paylaşacağız. Ücretsiz oyunlara ulaşmak isteyenler için şuraya Epic Games’in sayfasının linkini bırakıyorum.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video