reklam
PC HocasıOyunThe Magister 2021’in İlk Çeyreğinde Switch ve PC için Çıkacak

The Magister 2021’in İlk Çeyreğinde Switch ve PC için Çıkacak

The Magister‘dan bahsediyoruz. Yılın ilk aylarında çıkış yapacak, hem Valve (Steam) platformunda hem de Nintendo Switch’te satışa sunulacak.

Oyun, yeraltı dünyasının ve kaosun hüküm sürdüğü İmparatorluğun en ücra eyaletlerinde hukukun üstünlüğünü uygulamakla görevli güçlü bir Magister’ın yerine koyacak.

Yeni ajan, birkaç gün önce meslektaşının ortadan kaybolmasını araştırmak için Silverhurst köyüne gitmek zorunda kalacak. Vatandaşların sessizliği ve dar sokaklarında sakladığı birçok gizem arasında, dava köye varışından itibaren sadece 14 gün içinde çözülmek zorunda kalacak.

The Magister’ın gerçek potansiyeli, çözülecek davaların üretildiği bir çözümle bağlantılıdır. Kullanıcının tüm oyun deneyimini karakterize edecek çok önemli bir diğer unsur, kişinin alter-egosuna atfedilebilecek ilk özellikler sayesinde, kesinlikle hikayede devam etmek için en uygun yaklaşımı seçebilme olasılığıdır.

Mafia 3 Steam'de Bu Hafta Ücretsiz!

Şiddetli ve acımasız veya diplomatik ve zarif, oyuncuya bir kart oyununa benzer bir oyun sistemi yardımıyla iğrenç cinayete ışık tutması için sunulan olanaklardır.

Oyunun PC versiyon demosuna Steam Oyun Festivali: Sonbahar 2020 kapsamında sınırlı süreliğine ücretsiz bir şekilde ulaşabilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Fragman video