PC HocasıOyunThe Plane Effect Çıkış Tarihi Belli Oldu

The Plane Effect Çıkış Tarihi Belli Oldu

 

Yayıncı PQube ve geliştiriciler Studio Kiku ve Innovina Interactive, distopik bulmaca macera oyunu The Plane Effect‘in çıkış tarihini açıkladı.

Oyun, 12 Ağustos‘ta PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve PC platformları için çıkış yapacak.

Oyunun şu anda PC için bir demo sürümü mevcut. Steam sayfasına ulaşmak ve demoyu test etmek için buraya tıklayabilirsiniz. The Plane Effect bu Ağustos’ta PC ve konsollara distopik bir macera oyunu getiriyorken Innovina, Studio Kiku ve PQube Limited’de benzeri olmayan, gerçek anlamda akıllara durgunluk veren bir yolculuğa çıkaracak gibi duruyor.

Gerçekliği kavrayışınızla oynayan ve zaman ve mekan dengesini bozan Solo, The Plane Effect‘in karmaşık ve derin estetik dünyasını katederken zorluklarla savaşıyor.

Tanıtım yazısı

İmkansız olasılıklar karşısında evine dönmeye çalışan bir ofis çalışanını konu eden distopik bir izometrik macera. Görsel efekt uzmanları tarafından hazırlanmış ve uyarlanmış muhteşem görsellerle ustalıkla hayata geçirilen olağanüstü bir yolculuğu deneyimle.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/the-plane-effect-cikis-tarihi-belli-oldu-116142/ linkinden 25.09.2021 21:09:08 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad