reklam
PC HocasıOyunThe Red Lantern Nintendo Switch ve PC için Çıkış Yapacak

The Red Lantern Nintendo Switch ve PC için Çıkış Yapacak

Birkaç gecikmenin ardından Timberline Studio’daki The Red Lantern nihayet bu ay Nintendo Switch ve PC için gelecek.

Şirket, oyunun 22 Ekim 2020’de Switch eShop ve Epic Games Store aracılığıyla 24,99 dolar karşılığında satışa sunulacağını belirtti.

Oyuncular beş kızak köpeği ile hayatta kalmalı ve eve dönmelidir. Ezici ana karakterdir ve Ashly Burch of Horizon: Zero Dawn şöhreti tarafından seslendirilmiştir. Oyunun kendisi, roguelike unsurları hikaye odaklı bir macerada birleştirir, böylece yüzlerce farklı olay meydana gelebilir ve oyunun nasıl sonuçlanacağını görmek oyuncuya bağlıdır.

Örneğin, oyuncular bu oyunda görünüşte oldukça can sıkıcı yaratıklar olan ayıları savuşturmak, donmaya direnmek ve sincaplarla savaşmak zorunda kalacak. Ayrıca oldukça havalı olan köpek kızağı takımınızı tamamlamak için 4 yavru evlat edinebilirsiniz.

Spelunky 2 PS4'e Geliyor!

Bu arada Xbox One içinde bir geliştirme mevcut ancak çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Tanıtım yazısı

The Red Lantern, 5 kızak köpeğinden oluşan ekibinizle beraber kaybolduğunuz vahşi doğada eve dönüş yolunu bulmak için, Alaska çalılarının arasında olaylar sürekli değişirken gezinmeniz gereken hikaye anlatımlı bir hayatta kalma kaynak yönetimi oyunu.

Dünyayla nasıl etkileşim kuracağınızı seçin; hareket eden her şeyi avlamayı mı kafaya koyarsınız, yoksa daha temkinli mi yaklaşırsınız? Köpeklerinizle birlikte yeni evinizi bulurken ve vahşi yaşamı keşfederken yüzlerce eşsiz olayı keşfedin.

Fragman video

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement