PC HocasıDonanımThermaltake, TOUGHRAM XG RGB Belleklerinin Kapasitesini Arttırdı
TOUGHRAM XG RGB

Thermaltake, TOUGHRAM XG RGB Belleklerinin Kapasitesini Arttırdı

 

Haziran ayı için planladığı etkinliği en iyi şekilde tamamlayan Thermaltake, sadece yeni ürünler sunmakla kalmadı. Bunun yanında mevcut ürünler için de yeni bazı renkler ve yükseltmeler sundu. Daha önce markanın Divider serisi kasalarına yeni modeller eklediğinden ve birçok ürününe de yeni renk seçenekleri eklediğinden söz ettik. Şimdi ise TOUGHRAM XG RGB bellekleri için bir kapasite artışı haberi ile karşınızdayız.

Zaten kalitesiyle dikkat çeken üst seviye bellekleri daha önce ele almıştık. Bu sefer söz konusu belleklerde, daha fazla kapasite isteyenleri sevindirecek gelişmeler var.

Kaçırmayın: Thermaltake TOUGHRAM XG RGB Bellekler Satışa Çıktı

TOUGHRAM XG RGB Bellekleri Yeni Kapasiteleriyle Geliyor

Üst segment ürün sınıflarına dahil olan belleklerin genel özelliklerinden söz ederek işe koyulalım. XG RGB modellerinde, yüksek kaliteli işçilik ve yine yüksek kaliteli malzeme bulunuyor.

Sorunsuz ve uzun süre kararlı bir şekilde çalışması ve 2 oz bakır iç katmanlardan oluşan 10 katmanlı PCB tasarımı ile gelen seri, maksimum hız aşırtma için de uygun bir bellek serisi.

TOUGHRAM XG RGB

Sadece performansı değil tasarımıyla da göz kamaştıran belleklerde, 16 yüksek lümen adreslenebilir LED bulunmakta. Bu LED’leri ise istediğiniz gibi özelleştirmeniz adına NeonMarker gibi yazılımlara tam uyum sunuluyor. İstenirse 25 farklı hazır aydınlatma efektinden de biri seçilebiliyor.

TOUGHRAM XG RGB

Sadece üst kısımlarda kullanılan LED’ler değil, yüzey kısmında da fırçalanmış alüminyum kullanılması Premium ürün deneyimini arttırıyor. Yanlarda kullanılan çift renkli alüminyum bölümler hem çok daha yüksek performanslı bir ısı dağılımı sağlarken hem de çok daha şık bir görüntü sunulmasını sağlıyor.

RAM yapısını daha iyi anlamak adına zaten detayların yer aldığı linki yukarı ekleyeceğim. Fakat bu söylediklerim bile TOUGHRAM XG RGB belleklerin ne kadar iddialı olduğunu göstermekte. İşte şimdi bu RAM’ler için yeni kapasite seçenekleri var.  Yeni seçenekler şöyle;

  • DDR4 3600 MHz (2×16 GB) 32 GB
  • DDR4 3600 MHz (2×32 GB) 64 GB
  • DDR4 4000 MHz (2X16 GB) 32 GB
  • DDR4 4000 MHz (2X32 GB) 64 GB

TOUGHRAM XG RGB

Intel 500, 400 series, AMD X570, B550 serileriyle uyumlu olan RAM’ler için bundan sonraki dönemde de kapasite artışına gidilebilir. Çünkü TOUGHRAM XG RGB modelleri marka için gerçek anlamda gözde olarak değerlendirilen modeller arasında. Özellikle Expo etkinliklerinde yeni kapasite seçeneklerini görmeyi umut ediyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/thermaltake-toughram-xg-rgb-belleklerinin-kapasitesini-arttirdi-114139/ linkinden 12.06.2021 14:06:25 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video