PC HocasıOyunTinykin, 2022 Yılının Yaz Ayında Çıkış Yapacak

Tinykin, 2022 Yılının Yaz Ayında Çıkış Yapacak

   

Yayıncı tinyBuild ve geliştirici Splashteam, bulmaca platform oyunu Tinykin‘in çıkış tarihi belirlendi

Oyun, 2022 yazında PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Bu oyunda, Dünya’ya geldikten sonra kendisinin çok küçük olduğunu fark eden Milo’yu kontrol edeceğiz . Bu yetmezmiş gibi, etrafta kimse kalmadı ve 1991’den bu yana tek bir gün bile geçmedi, bu yüzden küçük kahramanımız eve dönmenin bir yolunu ararken neler olduğunu öğrenmelidir.

Bunun için, diğer birçok etkinin yanı sıra merdivenler, köprüler oluşturmak veya patlamalara neden olmak için kullanılabilecek özel güçlere sahip olan, farklı renklerde bir grup yaratık olan gizemli miniklerin yardımına sahip olacak. Devasa bir evde farklı senaryoları gezmek için şüphesiz en büyük müttefiklerimiz olacaklar.

Her seviyede yüzlerce minik insanı yakalayarak yolculuğumuzda bize bir kablo fırlatabilir ve böylece ulaşılmaz görünen yerlere ulaşabilirsiniz, ancak tüm bunları yukarıda sahip olduğunuz oynanışa sahip yeni fragmanda çok daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/tinykin-2022-yilinin-yaz-ayinda-cikis-yapacak-117993/ linkinden 17.08.2022 23:08:08 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video