PC HocasıHaberlerTürk Telekom Markalarını Birleştirdi Fakat!

Türk Telekom Markalarını Birleştirdi Fakat!

 

Geçtiğimiz günlerde ülkemiz gündeminde çokça konuşulan Türk Telekom ‘un diğer markalarını kendi çatısı altına toplaması ve logosunu değiştirmesi özellikle internet aleminde büyük bir yorum patlamasına neden oldu. Öncelikle belirtmek isterim ki Türk Telekom sadece logosunu değil tüm mağazalarını ve web sitelerini de yeni logosuna uygun olarak yayına almış durumda.

 

Telekom dan yapılan açıklamaya göre Markaların birleşmesi ile tüzel kişilikler korunacak Avea ve TTNET markaları Türk Telekom olarak güncellendi. Kullanmakta olduğunuz tarife, paket, kampanya veya katma değerli servislerinizin isimleri güncellenebilecek olup bu güncelleme ile fiyat, içerik ve mevcut haklarınızda değişiklik olmayacaktır. Aynı durumda ödeme tarihleri, kanalları ve talimatlarınız değişmeyecektir.

 

Şöyle bir reklam filmi yayınlandı ( reklamda yok yok )

 

 

Bir konuya da değinmeden geçemeyeceğim Türk Telekom tamam değiştirdin logonu markalarını tek çatıda topladın fakat özellikle TTnet konusunda genelde büyük kentler dışında bir çok ilde halen adsl bağlantıları stabil çalışmamakta her ne kadar reklamda ‘sneijder’ abimiz ‘taabiki bende fiberliyom ‘ diye söyletsen bile aslında bu durumun öyle olmadığını biz kullanıcılar biliyoruz. Öte yandan diğer markanız avea yine aynı şekilde Türkiye’de bazı il ve ilçelerde 3G bağlantısını halen stabil bir şekilde veremiyorken Hadise ablamızın çıkıp ‘hazırmıyıız haydi hep beraber fiberliyoruuzz.’ Demesi manidar kaçıyor.

 

Screenshot_2

 

Son olarak inşallah bu birleşme markalarınıza pr,reklam harcamaları yerine hizmet kalitesini yükseltirseniz daha olumlu geri dönüşler alacağınıza eminim,mesela ilk olarak Türk Telekom Facebook sayfasını verdiğiniz ajansı değiştirmeniz ufak bir yardım olarak kabul edebilirsiniz.

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/turk-telekom-markalarini-birlestirdi-fakat-3847/ linkinden 28.10.2021 21:10:02 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

2 Yorum

  • ya bunlar ne fiberinden bahsediyor , 32 mbit internet verdikleri evde hız sorgusu 2-3 mbit çıkıyor 😀 utanmadan fiber diyorlar.

  • On numara bir yazı olmuş ttnet daha istanbulun göbeğine bir fiber veremedi reklamlarda ağrı diyor gülüyorum resmen insanları bu şekilde kandirmalarina agrida fiber vardır ama tek bir yerde vardır her yerde var gibi lanse etmeleri çok yanlış

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad