PC HocasıİnternetTürk Telekom Reklamına Orjinali Gitti Yerine Adanalı Ronaldo Geldi

Türk Telekom Reklamına Orjinali Gitti Yerine Adanalı Ronaldo Geldi

 

Geçtiğimiz aylarda Türk Telekom büyük bir sürpriz yaparak Real Madrid‘in yıldızı Ronaldo‘yu reklam filminde oynatarak büyük bir ilgi görmüş, hatta çok eleştirilmişti. Hatta “o parayı orjinal Ronaldo’ya vereceklerine Adanalı Ronaldo‘ya verselerdi.” şeklinde yorumlar yapılmıştı. Şimdi de Türk Telekom Adanalı Ronaldo‘yu reklam filminde oynattı.

Adanalı Ronaldo Türk Telekom Reklamında

Kurumsal kimliğinin yenilenmesinin ardından kesenin ağzını açan Türk Telekom, 4.5G teknolojisini Türkiye’ye duyurmak ve anlatabilmek için dünya yıldızı Ronaldo’yu 2.5 milyon dolar ödeyerek Türkiye’ye getirmiş ve reklam filminde oynatmıştı. Şimdi de 4.5G Giga teknolojisinde kullanıcılara “en iyisi biziz, taklitlerden sakının” mesajı içeren Adanalı Ronaldo‘yu reklam filminde oynatma kararı aldı.

Reklam filminde Adanalı Ronaldo her ne kadar şeker bir kardeşimiz olsa da, ilk başta Ronaldo’ya o kadar para verileceğine Adanalı kardeşimiz üzerinden güzel bir konsept oluşturulabileceğini düşünüyoruz. Gerçekten alt yapı olarak kullanıcıların internetlerinde sorunlar devam ediyor. Özellikle TTNET için alınan şikayetler, memnuniyetsizlikler ve sorunlar gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

adanali-ronaldo
Hatırlarsanız geçtiğimiz hafta sizlerle paylaştığımız bir duyurumuzda TTNET müşteri hizmetlerini arayarak İstanbul’un göbeğine fiber istemiştik. Müşteri hizmetleri de alt yapı uygun değil diyerek bizi şoke etmişti. Ancak reklam filmlerinde Ağrı’dan Mersin’e kadar fiberledikleri belirtiliyordu. Gerçekten kızıyoruz böyle olaylara, neyse konuyu dağıtmayalım.

Yeni Adanalı Ronaldo‘nun reklam filmi de aşağıda işte, yine asabımız zıpladı.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/turk-telekom-reklamina-orjinali-gitti-yerine-adanali-ronaldo-geldi-21490-7636/ linkinden 29.07.2021 06:07:27 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video