Türk Yapımı Korku Oyunu Unforeseen Videosu Yayınlandı

Bilim Kurgu teması olan ve Korku / Macera kategorisindeki yeni Türk yapımı korku oyunu Unforeseen videosu YouTube'da yayınlandı. İzmir'de ikamet eden ve üç arkadaş tarafından kurulan stüdyoda geliştirilen oyunun detayları haberimizde.

İlginç Hikaye

Oyun motoru olarak Unity 5 kullanan İzmir'li üç genç oyuna farklı bir bakış açısı ile bakıyor. Özellikle birinci şahıs kamerasından oynadığınız oyunu direkt olarak gözünüzden görüyormuş hissini yakalamanızı sağlıyor. Oyunun yapım aşamasında "odadan odaya dolaşan kamera" görünümünden ziyade vücut animasyonlarının daha vurgulu hale getirilmesi ile oyunculara o anı daha net yaşatabilmeyi hedefliyorlar.

turk-yapimi-korku-oyunu
Unforeseen'in şuan için çıkış tarihi henüz belirlenmediği gibi, geliştirmeler ve eklemeler devam ediyor. İlk etap için PC ve Mac sürümlerinin yayınlanacağını belirten yapımcıların Steam üzerinden oyunculara ulaşmayı hedefleyecek.

Eğer oyun Steam üzerinden yeşil ışık alacak olursa satış için bir engel kalmayacak. Bakalım Türk yapımı korku oyunu Unforeseen oyun dünyasında neler yapacak bizde merakla bekliyoruz. Oyunun yayınlanan frangmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

İlgili Etiketler