PC HocasıOyunTürk Yapımı Yarış Oyunu Speed Of Race Destek Bekliyor

Türk Yapımı Yarış Oyunu Speed Of Race Destek Bekliyor

 

Yüzde yüz Türk yapımı olan ve şu sıralar Steam’da dalgalanarak destek bekleyen Speed Of Race yapımı devam ediyor. Kuralların ve sınırların olmadığı bir şehirde araçlar ile yarışlara katılarak belli başlı modlarda kendinizi gösterebileceğiniz bu oyuna desteklerinizi bekliyoruz.

TÜRK YAPIMI SPEED OF RACE STEAM’DA

Kendilerini Phonix Game and Publisher Studio olarak tanıtan bu ekip şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğu oyunlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Aslına bakarsanız 2012 yılında bu işe başlayarak Android ve iOS tabanlı oyunlar yapmış ve yayınlamış bir ekip.

Ancak yeni almış oldukları karar doğrultusunda artık bilgisayar oyunları da çıkartma kararı aldılar. Şu sıralar gündemde olan Speed Of Race oyunu Steam’da destekleri beklediği gibi, yayınlanan trailer ve test videolarında şimdiden Türk oyun sevenlerden destekler almaya başladı bile.

turk-yapimi-speed-of-race-2
Aslına bakarsanız bu haberi yapmamızın nedeni ise Türk yapımı oyunları şiddetle destekliyor olmamız diyebilirim. Keşke hali hazırda en iyi oyunlar bizlerden çıksa da tüm dünya genelinde gururlanarak bazı şeyleri başarmış olsak. Ancak hiçbir şey için geç olmadığı gibi, bu tür oyun yapımlarını her zaman destekleyeceğimizi ve canı gönülden inandığımızı belirtmemde fayda var. Dilerseniz Speed Of Race için yayınlanan videoyu aşağıdan izledikten sonra galerimiz ile sizleri baş başa bırakalım. Steam üzerinden oyuna destek vermek isterseniz sizleri böyle alalım.

 

SPEED OF RACE – TRAILER

 

 

Oyunun videosuna bakacak olursak başlangıç olarak mükemmel diyebilirim. Bir EA Games oyunu beklemek bu anlamda hata olur tabii ki ancak Türk yapımı olarak yarış oyunları arasında en iyi yol almış ve görünüm açısından en iyisi olmaya aday demek doğru olabilir. Speed Of Race adı verilen bu oyunda toplamda 8 kişilik pistler, serbest mod, zamana karşı yarışlar, modifiye, açık dünya ve hikayeye dayalı bir çok yarış serisi bulunuyor.

Speed Of Race için yayınlanan oynanış videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

STEAM’DA DESTEK BEKLİYOR!

Türk yapımı Speed Of Race için canı gönülden destek vermenizi Steam‘da bekliyoruz. Açıkçası oyunun yapımcısını, kodlayıcısını, hangi motor ile yapıldığını ve oyuna dair hiç bir bilgi bilmezken bu oyunu sizlerle paylaşma gereği duyduk.

Gönül ister ki kısa süre içerisinde çok daha iyi grafikler ve oyun kurgusu ile başta Türk oyuncular olmak üzere bizlerin karşısına çıksın. PCH Online olarak Phonix Game’a bu yolda başarılar dileriz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/turk-yapimi-yaris-oyunu-speed-of-race-destek-bekliyor-3961/ linkinden 28.07.2021 23:07:10 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

  • Gorsellerdeki gibi olsa tutar da videoyu izledikten sonra günümüz yarış oyunlarindan çok farklı olduğunu gördüm bu grafikler ile anca 2002 yılında tutardı

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video