PC HocasıHaberlerTürkiye’nin İlk Turistik Denizaltısı Nemo Artık Özgür

Türkiye’nin İlk Turistik Denizaltısı Nemo Artık Özgür

 

Türkiye’nin ilk turistik denizaltısı olarak tasarlanan Nemo denizde seferlerine başlamak için artık gün sayıyor. Turistik denizaltı özelliğini taşıyan Nemo 106 ton ağırlığında.

NİSAN AYINDA SEFERLERE BAŞLAYACAK

20 metre uzunluğa sahip ve 106 ton ağırlığındaki turistik gezi denizaltısı Nemo çok yakında seferlerine başlayacak. Denizaltında 80 saat boyunca 48 kişiye kadar yetecek oksijen tüpleri ve malzemelerin tam teçhizatlı olarak düzenlendiği Nemo her gün 6 kez tur atarak gezisini tamamlayacak.

Yolcular 40 metre derinliğe kadar inerek kanyonları, ilginç görüntüleri ve denizin eşsiz güzelliğini çok yakından görebilme fırsatı bulacak. İlk misafirler Nisan ayında alınmaya başlayacağı gibi 11 ay boyunca turlarına devam edecek. Eğer siz de Nemo‘ya binip denizin derinliklerindeki eşsiz güzellikleri görmek isterseniz 45 TL kişi başı ücretini ödemeniz gerekiyor.

Nemo’nun denize indiriliş görüntülerinden oluşan galerimizi aşağıdan inceleyerek içerisinin konforunu, dışarıdan görünümünü ve gezi sırasındaki büyük camlardan çekilebilecek eşsiz fotoğrafları görebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/turkiyenin-ilk-turistik-denizaltisi-nemo-artik-ozgur-4105/ linkinden 16.10.2021 02:10:32 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad