PC HocasıOyunUncharted 4’ü 37 Milyondan Fazla Kişi Oynadı

Uncharted 4’ü 37 Milyondan Fazla Kişi Oynadı

 

Naughty Dog blogunda, Uncharted 4: A Thief’s End üzerine bir içerik sundu ve “Uncharted 4: A Thief’s End’in sizden, topluluktan, hayranlardan ve oyunculardan aldığı resepsiyonla onurlandırıldık. 2021 yılı itibari ile, 37 milyondan fazla bireysel oyuncu Nathan Drake’in nihai macerasını indirip deneyimledi” yorumlarında bulundu.

Diğer dikkate değer istatistikler arasında, oyunun çok oyunculu modunun 13,3 milyondan fazla kişi tarafından oynanması yer alıyor. Uncharted 4: A Thief’s End, hem eleştirmenler hem de hayranlardan büyük beğeni toplayarak 2016 yılında piyasaya sürülmüştü.

2019 yılının Mayıs ayı itibariyle Uncharted 4, 15 milyon kopya satarak onu franchise’ın en çok satan oyunu haline getirmişti. Ancak geçen yılın Nisan ayında oyun, oyuncu sayısına en çok katkı sağlayan sebeplerden birisi olarak görülen tüm PlayStation Plus oyuncuları için ücretsiz olarak sunuldu.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/uncharted-4u-37-milyondan-fazla-kisi-oynadi-112931/ linkinden 21.10.2021 21:10:33 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad