PC HocasıHaberlerUzun Zamandır Beklenen Avatar 2 Filmine Dair Gelişmeler

Uzun Zamandır Beklenen Avatar 2 Filmine Dair Gelişmeler

Avatar The Way of Water Sully
   

İlk Avatar devam filminin adı Avatar: The Way of Water, Disney Çarşamba günü CinemaCon’da duyurdu, belki de uzun süredir ertelenen filmin aslında 16 Aralık’ta vizyona gireceğinin en büyük göstergesi. İlk teaser fragmanı Doctor Strange ile birlikte 6 Mayıs’ta vizyona girecek olan Multiverse of Madness’ta piyasaya sürüleceği için yakında daha da fazla potansiyel kanıtımız olabilir.

İşte Disney’in oldukça belirsiz olan filmin özeti:

İlk filmdeki olaylardan on yıldan fazla bir süre sonra geçen Avatar: The Way of Water Sully ailesinin (Jake, Neytiri ve çocukları) hikayesini, onları takip eden sorunları ve ne kadar uzun süre mücadele ettiklerini anlatmaya başlar. birbirlerinin güvenliği, hayatta kalmak için verdikleri savaşlar ve katlandıkları trajediler.

Bu “anlatmaya başlar” diline dikkatinizi çekmek istiyorum çünkü The Way of Water dört gözle bekleyeceğiniz tek Avatar filmi değil. Avatarlar 3, 4 ve 5 de yapım aşamasında, her biri bir öncekinden yaklaşık iki yıl sonra yayınlanacak. Daha önce duyurulan 4 devam filminin her biri ayrı filmler olarak çıkacağı belirtildi. Cameron filmin büyük ekran için yapıldığını söyledi. Seyircilere “Tiyatroların yapabileceklerinin sınırlarını zorlamak istedik” dedi.

Avatar The Way of Water Sully

İlk Avatar 2009’da çıktı ve tüm zamanların en çok hasılat yapan filmlerinden biri olmaya devam ediyor. Ancak filmin ayrıntıları konusunda biraz kafanız karışıksa – ve durum buysa sizi suçlayamam – Disney, Avatar’ı 23 Eylül’de sinemalarda yeniden yayınlayacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/uzun-zamandir-beklenen-avatar-2-filmine-dair-gelismeler-126901/ linkinden 28.05.2022 22:05:48 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertorial