PC HocasıHaberlerWaouw Ürün Lansmanı Gerçekleştirildi !

Waouw Ürün Lansmanı Gerçekleştirildi !

   

Yazının başlığından ötürü hepinizden özür dileriz. Bu yazımız da farklı bir internet reklamını ele alacağız.İnternet dünyasında daha önceleri bir çok marka ile başarılı çalışma yapmış hatta bu konuda Türkiye’nin ilk viral dizisini yapan, ünlü viral video ekibi Batesmotelpro bu kez de Asus için bir bir viral reklam filmi istanbul escort ile karşımız da reklam filminde diğer akıllı cihaz üreticilerine bir çok atıf da bulunan ve içerisinde yaptığı göndermeler izleyenleri güldürmekte.

 


Viral reklam, internet üzerinde büyük çoğunlukla video yapımı olarak, e-posta yolu veya video paylaşım sitelerinde kullanıcıların ağızdan ağza metodu ile yaydıkları bu yüzden de viral başka bir deyişle virüse benzetilen kendiliğinden dağılan yeni nesil bir reklam metodudur.


Türkiye de en başarılı reklam filmlerini yapan, Batesmotelpro ekibini reklam filmi için PC Hocası olarak tebrik ederiz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/waouw-urun-lansmani-gerceklestirildi-1458/ linkinden 27.05.2022 22:05:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial