PC HocasıOyunWatch Dogs: Legion Online Modları için Cross-Play Desteği Geliyor

Watch Dogs: Legion Online Modları için Cross-Play Desteği Geliyor

 

Geliştirme ekibi bu özelliği daha sonraki bir güncellemeyle oyuna eklemek için çalışıyor.

Ubisoft, çapraz oynamanın ve nesiller arası oyunun Watch Dogs Legion‘un Online Modları yolunda olduğunu doğruladı.

Henüz piyasaya sürülmek için kesin bir program bulunmamakla birlikte. Resmi Watch Dogs Twitter hesabı kısa süre önce “geliştirme ekibinin bu özelliği oyuna daha sonraki bir güncellemeyle eklemek için çalıştığını” belirterek bu özellik taleplerine yanıt vermeye başladı.

Bir Ubisoft temsilcisi birkaç tweetten yalnızca birinde: “Çapraz oyun ve çapraz nesil oyun şu anda Watch Dogs: Legion Online Modu için mevcut olmasa da geliştirme ekibi bu özelliği daha sonraki bir güncellemeyle oyuna eklemek için çalışıyor” dedi. Son birkaç gündür resmi sosyal medya hesabı tarafından yapılmıştır.

Özellikle Ubisoft’un yakın zamanda Watch Dogs: Legion‘un PC’deki çevrim içi modunu erteledi. Küçük bir işbirliği oyunu için arkadaşlarıyla takım kurmayı dört gözle bekleyen DedSec hayranları için haberler memnuniyetle karşılandı.

9 Mart’ta sona ermişti, ancak geliştirici, PC sürümünde oyunun belirli GPU’lara sahip oyuncular için çökmesine neden olabilecek bir sorun tespit ettiğini ve çevrimiçi olarak süresiz erteleme kararı aldığını söyledi.

Oyuna Tactical Ops görevleri 23 Mart 2021 tarihinde gelecek. Online mod güncellemesi ise PC‘de belirsiz bir tarihe ertelendi.

Video