PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp Mesaj Tepkilerine Daha Fazla Emoji Ekleme Desteği Kullanıma Sunuldu!

WhatsApp Mesaj Tepkilerine Daha Fazla Emoji Ekleme Desteği Kullanıma Sunuldu!

   

Bildiğiniz üzere Meta‘ya ait sosyal medya platformlarından Facebook ve Instagram, Reactions (Tepkiler) özelliğini platformun hemen hemen her yerinde kullanıyor. Instagram’da bir hikayeye emoji ile yanıt verebilirken size gönderilen mesajlara animasyonlu bir biçimde emoji tepkisi bırakabiliyorsunuz.

İlk kez Facebook gönderileri ile hayatımıza giren Tepkiler özelliği, Meta’ya ait mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘a da eklenmişti ve uzun bir vakit geçmeden şirket, mesaj tepkilerinde daha fazla emoji kullanmanıza olanak tanıyan yeni desteği kullanıma sundu.

Artık uygulama tarafından belirlenmiş standart emojiler yerine, emoji klavyenizde yer alan herhangi bir emojiyi tepki olarak bırakabileceksiniz. Sistemsel açıdan hiçbir değişiklik yok, halen daha bir emojiye tepki bırakmak için tepki bırakmak istediğiniz mesaja uzun dokunmanız ve açılan menüde (+) butonuna dokunmanız yeterli.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/whatsapp-mesaj-tepkilerine-daha-fazla-emoji-ekleme-destegi-kullanima-sunuldu-130288/ linkinden 15.08.2022 22:08:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video