PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp, Sesli Mesajlar Deneyimini Geliştiriyor: Neler Gelecek?

WhatsApp, Sesli Mesajlar Deneyimini Geliştiriyor: Neler Gelecek?

   

Meta’ya ait çevrimiçi mesajlaşma platformlarından WhatsApp bugün, sesli mesajları işleme biçiminde bazı küçük iyileştirmeler yapmak için geliştirme çalışmalarında olduklarını duyurdu. Şirket neden sesli mesajlara odaklanıldığı konusunda yaptığı açıklamada her gün WhatsApp’ta 7 milyar sesli mesaj gönderildiğini belirtti.

Yeni güncelleme ile birlikte artık bir sesli mesajı durduktan sonra sohbetten çıkıp tekrar girseniz bile kaldığınız yerden ses kaydını dinlemeye devam edebileceksiniz. Ayrıca bir sesli mesajı dinlerken uygulama içerisinde gezinebilir ve diğer sohbetler arasında geçişler yapabilirsiniz.

Bunların haricinde bir başka sohbetten bir başka sohbete yönlendirilen sesli mesajlara hızlı oynatma desteği geliyor. Şu anda sesli mesajlarda zaten 1,5x ve 2x hızlı oynatma desteği var fakat yönlendirilen sesli mesajlar için bu geçerli değil. WhatsApp tarafından yapılan açıklamalara göre bu mevzubahis tüm özellikler önümüzdeki haftalarda kullanıma sunuluyor olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/whatsapp-sesli-mesajlar-deneyimini-gelistiriyor-neler-gelecek-125764/ linkinden 28.05.2022 23:05:13 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial