PC HocasıWindowsWindows 11 Varsayılan Olarak Karanlık Modda Gelecek!

Windows 11 Varsayılan Olarak Karanlık Modda Gelecek!

 

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devi Microsoft’un yeni nesil işletim sistemi Windows 11, daha sakin ve daha hoş bir işletim sistemi olarak tasarlandı ancak Microsoft, daha karamsar bir görünüm de hedefliyor olabilir. Şirketin Windows departmanından Paul Thurrott, Microsoft’un işletim sistemini varsayılan olarak Karanlık Mod aktif olarak göndermeyi planladığını iddia ediyor.

Büyük bir arayüz tasarımı güncellemesi ile gelen Windows 11 İşletim sistemi, aşağıda yer alan ekran görüntüsünde görülebileceği gibi, elbette çok hoş bir karanlık temaya sahip, ancak şimdiye kadar piyasaya sürülen Insider yapıları varsayılan olarak daha çok Aydınlık Tema ile birlikte geldi.

İşletim sisteminin varsayılan olarak Karanlık Mod ile aktif edilip gönderilmesi, her monitörde iyi görünmeyebileceği ve daha koyu ekranların görme konusunda her zaman iyi olmayan yaşlı bireyler için daha az okunabilirlik sunabileceği konusunda bazı endişeler yarattı.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/windows-11-varsayilan-olarak-karanlik-modda-gelecek-115947/ linkinden 20.09.2021 14:09:54 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad