reklam
Ana SayfaWindowsWindows için Facebook Messenger’a Yeni Özellikler Geliyor

Windows için Facebook Messenger’a Yeni Özellikler Geliyor

Sosyal medyanın köklü devi Facebook‘un, Windows 10 için Messenger Beta uygulaması bugün yeni bir güncelleme aldı. Uygulamayı 680.2.120.0 sürümüne yükselten bu yeni güncelleme; düzenli hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerinin yanı sıra kullanış açısından yepyeni özellikler ekliyor.

Facebook Messenger Beta’nın en son sürümü yüklendiğinde, Messenger kullanıcıları sohbet listesinden bir sohbete sağ tıklayarak yeni bir pencerede Sohbet edebilecekler. Güncelleme ayrıca, Messenger dilini tercih ettiğiniz dil ile değiştirebileceğiniz yeni bir dil ayarı sayfası da getiriyor.

Windows 10 KB4549951 Güncellemesini Sakın Yüklemeyin!

Messenger (Beta) uygulaması varsayılan olarak sisteminizin dil ayarlarını kullanır. Güncelleme ayrıca genel hata düzeltmelerini ve performans iyileştirmelerini de içeriyor.

Dil değiştirebileceksiniz

Messenger uygulama ayarlarında, uygulama tarafından kullanılan dili seçebilirsiniz. Varsayılan olarak, sistem dili kullanılır.

Pop-up mesajlaşma

Windows 10 için Messenger uygulamasını açtığınız zaman listeden konuşmak istediğiniz sohbete sağ tıklayarak, sohbeti Messenger uygulaması haricinde pop-up bir biçimde yeni pencerede açabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

1 Yorum

  • İşte bu güzel haber. Özellikle facebook’un mixer ile anlaşması olması oyuncuların sohbet artışı ve malum pandemi süreci olması hep bunları beraberinde getiriyor. Çok iyi oldu. Microsoft Store zenginleşiyor.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement