PC HocasıOyunWolfteam Şampiyona Finalini Deadlyshooters Kazandı

Wolfteam Şampiyona Finalini Deadlyshooters Kazandı

 

Bu sene gerçekleştirilen Wolfteam Şampiyona Finali sonuçlanarak 100 bin TL‘lik para ödülünün sahibi belli oldu. 27-28 Ağustos tarihinde İstanbul’da gerçekleşen kıyasıya mücadeleyi Deadlyshooters takımı kazandı.

 

 

Wolfteam’da Dünyanın En İyisi DeadlyShooters Oldu

 

Ülkemizde artık eSpor heyecanı çok üst seviyelere tırmanmaya başladı. Bu sene düzenlenen etkinliklere biz de katıldığımız gibi, eSpor’a olan tutkunun nasıl bir ivme kazanarak hızla ilerlediğini gördük. Wolfteam‘da bu sene düzenlemiş olduğu turnuvaya 100 bin TL gibi büyük bir rakam koyarak “biz de varız” dedi ve Wolfteam severleri hem oyuna hem de heyecana doyurdu diyebilirim. İstanbul’da düzenlenen etkinliğe katılamadık ama nasıl bir atmosfer olduğunu çok net gördük.

 

Şampiyonaya katılan takımlar arasında Dark Passage, Deadlyshooters, Crew Gaming ve Ayyıldız gibi isimler yer alırken, kıyasıya gerçekleşen mücadelede dereceye giren ilk 5 takıma toplamda 100 bin TL para ödülü verildi. eSpor tarihinin en büyük limitlerini bu sene gerçekten gördük ve görmeye de devam ediyoruz. Tabii ki bu limitleri görebilmemizin en büyük nedeni oyun severlerin vermiş olduğu ilgiden kaynaklanıyor.

 

wolfteam-2016-sampiyonasi-2

 

32 Takım Kıyasıya Kapıştı

 

Turnuvaya toplamda 32 takım katıldığı gibi, Türkiye’nin en iyisi belirlendi ve turnuvanın şampiyonu Deadlyshooters takımı oldu. Final maçında Dark Passage ile Deadlyshooters karşı karşıya gelirken, Dark Passage 9-7’lik skor ile final karşılaşmasını kaybetti. 1. olan takım 50 bin TL, 2. olan takım 25 bin TL, 3. ve 4. olan takımlar ise 11 bin TL para ödülü aldı. 5. olan takıma ise teselli ödülü olarak 3 bin TL verildi.

 

Sunuculuğunu bizim de yakından takip ettiğimiz Melodi yaparken, Marqnue ve Raunen analiz masasında yorumlarda bulundu. Umarız bu güzel etkinlikler her sene büyüyerek devam eder ve eSpor’a olan ilgimiz de aynı şekilde artar. Çünkü bu tür etkinlikler hem bizleri dünya genelinde kendimizi ispatlamamız için fırsatlar sunarken, hem de turnuvalara katılarak eşsiz bir deneyim yaşamamıza imkan sunuyor.

 

wolfteam-2016-sampiyonasi-4

 

wolfteam-2016-sampiyonasi-3

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/wolfteam-sampiyona-finalini-deadlyshooters-kazandi-21058-13797/ linkinden 17.09.2021 23:09:23 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

5 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad