PC HocasıOyunWorld Of Tanks Playstation 4 Platformuna Geliyor

World Of Tanks Playstation 4 Platformuna Geliyor

 

Yapımcısı Wargaming tarafından hazırlanan ve yüz binlerce oyuncusu bulunan World Of Tanks artık Playstation platformunda oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor.

WORLD OF TANKS PS PLATFORMUNA NE ZAMAN ÇIKACAK ?

Wargaming tarafından hazırlanan World Of Tanks yeni Playstation platformu için geri sayıma başladı. 19 Ocak tarihinde Playstation 4 üzerinde ve tüm dünya genelinde oynanabilecek olan oyun gerçekleştirilmiş grafikleri, platforma özgü özellikleri ve özel içerikleri ile oyuncularına kapılarını açacak.

Tank savaşının farklı bir seviyeye taşınacağı ve Wargaming tarafından oyunculara hediyelerin verileceği World Of Tanks artık tüm konsollarda oyuncularına hizmet vermeye başlayacak. World Of Tanks‘ın Playstation 4 sürümünde bir adet “Platinum Trophy” ile birlikte premium içerikleri oyuncularına sunan oyunda toplamda 4 farklı başlangıç paketi bulunuyor.

31 Ocak 2016 tarihinden önce oyuna giriş yapacak olursanız World Of Tanks tarafından ücretsiz olarak T1E6-PS hafif seviye Amerikan yapımı tankı hediye olarak alabileceksiniz. 15’er kişilik iki takımdan oluşan tank savaşında dilediğiniz klanlara da katılarak oyuna heyecan katabiliyorsunuz.

world-of-tanks-ps4
PLAYSTATION PLUS ÜYELİĞİ GEREKLİ Mİ ?

World Of Tanks‘ı cazip kılan özelliklerden birisi de Playstation 4 sürümünde Playstation Plus üyeliğine ihtiyacınız olmadan ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Ancak Playstation Plus üyeliğiniz varsa Pz.kpfw. II Ausf. J Alman hafif tankı ile birlikte 3 günlük Premium Hesabı ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/world-of-tanks-playstation-4-platformuna-geliyor-3513/ linkinden 16.10.2021 08:10:33 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad