PC HocasıOyunWWE 2K22 Oyun içi Fragman Videosu Yayınlandı

WWE 2K22 Oyun içi Fragman Videosu Yayınlandı

 

2K Games, WWE 2K22 için ilk oyun içi fragman videosunu yayınladı.

Yeni WWE oyununa güç verecek grafiklere ve yeni oyun motoruna bir bakış sunacak.

2K, WWE tekliflerini Ekim ayında yayınlama eğiliminde olduğundan, bu çıkış tarihi hayranlar için hayal kırıklığı yaratabilir. Geliştirici, Summerslam PPV sırasında yaklaşan oyun için yeni bir fragman yayınladı. WWE 2K22‘ye hangi modların ve özelliklerin dahil edileceğine gelince, 2K Games bu bilgiyi Ocak 2022’de yayınlamayı planladığı için gelecek yıla kadar beklememiz gerekecek.

WWE 2K serisinde piyasaya sürülen son oyun, feci bir lansmana sahip olan WWE 2K20 idi. Oyun çok sayıda hatayla doluydu, bu da bazı oyun kırılma sonuçlarına yol açtı. Yamalar yayınlandıktan sonraki haftalarda geldi, ancak daha sonra oyunla ilgili hala sorunlar vardı.

WWE 2K20’nin geliştirilmesi sırasında Yukes, Visual Concepts ile yollarını ayırdı ve VC’yi yeniden kodlamaya ve bir son teslim tarihini karşılamaya bıraktı. Visual Concepts’in yaratıcı direktörü Lynell Jinks, 2019’da bir 2K Games etkinliği sırasında GameSpot’a verdiği demeçte, “Oyundaki her sistem, her kod parçası ve her sanat varlığı bizim boru hattımızdan geçmek zorundaydı – bizden geçmek zorundaydı.

Oyun, Mart 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/wwe-2k22-oyun-ici-fragman-videosu-yayinlandi-117024/ linkinden 20.09.2021 13:09:02 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad