PC HocasıOyunWWE 2K22 WrestleMania Etkinliğinde Duyuruldu

WWE 2K22 WrestleMania Etkinliğinde Duyuruldu

  arctis 7+

Wrestlemania 37 sırasında WWE 2K22, Rey Mysterio ve Cesaro’nun oynanışına ilk bakışla birlikte tanıtıldı.

2K Games ve Visual Concepts seriye ara vererek daha gelişmiş bir oyunla kullanıcıların karşısına çıkacağının sözünü vermişti.

Öylede yaptı, 1 sene ara vererek WWE 2K22 ile tekrar dönüş yaptı. Dün duyurulan etkinlikte oyunun gelişim tarafında ciddi değişikliklerin olduğunu gözlemledim. Ne yazık ki kötü alınan WWE 2K20’den sonra geliştirici ekip bir süre oyun geliştirmeyeceği daha sonrasında da güzel bir dönüş yapacağını belirtmişti.

Daha önce planlanan WWE 2K22‘den önce, 2K yayımlanan WWE 2K Battlegrounds bir arcade tarzı dövüş oyunu yayımladı. Yayınlanan oyun mobil dahil bir çok platformda yer aldı, ancak çokta tutulmadı.

Fragman video hakkında

WWE 2K22 için kısa bir oyun fragmanı şeklinde WWE serisinin geleceğine kısa bir bakış atmamızı sağladı. Bu 30 saniyelik fragman video, WWE’nin uzun zamandır tecrübesi olan Rey Mysterio’nun karanlık bir odada ikonik maskesini takmasıyla açılıyor. Oyun içi modeline geçmeden önce klasik 619 son hamlesini de görebiliyoruz.

Fragman sonunda WWE 2K22 logosu ve bu yeni sürümün 2K20’den daha iyi olacağını düşündüren “FARKLI VURUYOR” sloganıyla sona eriyor.

Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Oyun hakkında ilerleyen günlerde en yeni ve en güncel haberler için bizleri takip edebilirsiniz.

Şahsi görüşüm geliştirici firma WWE 2K20’de aldığı eleştiriden sonra ciddi ve sıkı bir çalışmaya gitmiş gibi duruyor. Tabii bunları şu an söylemek erken ama pişman olmayacağız gibi duruyor diyebilirim.

Oyun hakkında ve konu hakkında bizlere paylaşmak istediğiniz düşünceleriniz varsa aşağıdan yorum olarak belirtebilirsiniz. herkese iyi günler dinlerim 🙂

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/wwe-2k22-wrestlemania-etkinliginde-tanitildi-111628/ linkinden 02.12.2021 03:12:54 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad

Banner