PC HocasıOyunXbox, Ağustos Ayının Games with Gold Listesini Açıkladı

Xbox, Ağustos Ayının Games with Gold Listesini Açıkladı

 

Yeni bir ayın başlangıcına yaklaşırken, her zaman olduğu gibi, Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate Üyeleri için ücretsiz olarak sunulan Games with Gold oyunlarının yeni bir koleksiyonu geliyor. Ağustos ayı için oldukça cansız PlayStation Plus serisine karşı rekabet eden Xbox, Games with Gold için her zaman olduğu gibi çeşitli oyunlar sunuyor, bu yüzden umarız en az bir tanesi bu ay ilginizi çekecektir.

  • Darksiders III – 1 Ağustos – 31 Ağustos
  • Yooka-Laylee – 16 Ağustos – 15 Eylül
  • Lost Planet 3 – 1 Ağustos – 15 Ağustos
  • Garou: Mark of the Wolves – 16 Ağustos – 31 Ağustos

Darksiders III: Ağustos ayı boyunca Xbox’da ücretsiz

Oyuncuların Yedi Ölümcül Günah’ı avlama ve yok etme arayışında Fury rolünü üstlendiği bir hack-n-slash aksiyon-macera olan Darksiders III’te kıyamet gibi bir Dünya’ya dönün. Son iki atlı, tüm şeytani savaş olayına tam olarak bir son vermedikten sonra, şu anda dünyayı kasıp kavuran güçlere denge getirmek Fury’ye kalmış.

Yooka-Laylee: 16 Ağustos – 15 Eylül tarihleri aralarında Xbox’da ücretsiz

Keşfedilecek devasa güzel dünyalar, etkileşime geçilecek renkli bir karakter kadrosu ve toplanacak bir kasa yığını ile Yooka-Laylee, Banjo-Kazooie’nin kral olduğu platform oluşturmanın altın çağına geri dönüyor. Yooka ve Laylee’nin platform oluşturma yetenekleri cephanesini kullanarak, elbette tüm sırları ve sürprizleri araştırırken kurumsal sürüngen Capital B’yi engellemek size kalmış.

Lost Planet 3: 1 Ağustos ile 15 Ağustos tarihleri arasında Xbox’da ücretsiz

Garou: Mark of the Wolves: 16 Ağustos ile 31 Ağustos tarihleri arasında Xbox’da ücretsiz

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xbox-agustos-ayinin-games-with-gold-listesini-acikladi-116342/ linkinden 26.09.2021 01:09:26 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad