PC HocasıHaberlerXcom’dan Chimera Squad duyuruldu!

Xcom’dan Chimera Squad duyuruldu!

 

İşte bir sürpriz. Hepimiz buradayız, XCOM 3’ü bekliyoruz, Firaxis de gelecek Cuma XCOM: Chimera Squad’ın Steam’de satışa sunulacağını duyuruyor.

Oyun, ülkemizde 99 TL’lik fiyat etiketine sahip fakat oyunun ön siparişini şu an veren oyuncular, 99 TL’lik ücret yerine 49,50 TL ödeyerek yarı fiyatına bu oyuna sahip olabilir.Şuan satın almak isterseniz de buradan ulaşabilirsiniz.

Chimera Kadrosu, ADVENT‘in düşüşünden sonra insanların, uzaylıların ve melezlerin birlikte barışçıl bir dünya inşa etmek için birlikte çalıştıkları 31. şehirde gerçekleşiyor.

Ancak herkes türler arası ittifakı desteklemiyor ve şehri zayıflatmayı amaçlayan yeraltı tehditlerini yenmek senin elinde.

Chimera Kadrosu, XCOM formülünde bazı değişiklikler yapar. Usulüne uygun olarak oluşturulmuş sonsuz çaylakları işe almak yerine, kendi özgün kişiliği, mangaya katılma motivasyonu ve yetenekleri olan 11 benzersiz insan ve uzaylı ajanı elde edersiniz

– şimdi Viper’ın can sıkıcı dil çekimi ile oynuyoruz. Başarınız için gerekli olan ekip kompozisyonu ile bu temsilciler arasında karşılıklı etkileşim ve birleşik yeteneklere odaklanacaktır.

Breach Mode adlı yeni bir savaş aşaması var, burada farklı giriş noktalarına aracılar atarsınız ve saldırı planlarını ihlale özgü çeşitli becerilerle koordine edersiniz ve dönüşler araya sokulur,

ajanlar ve düşmanlar sırayla grup olarak almak yerine tek tek hareket eder. Temel yönetim ve City 31’de belirlenen bir strateji katmanı geri dönüyor.

“XCOM: Chimera Squad ile XCOM evreninde henüz keşfedilmeyi bekleyen heyecan verici bir oyun fırsatı olduğunu hissettik,” diyor baş tasarımcı Mark Nauta. “Breach Mode”

, serpiştirilmiş dönüş sırası ve ajanların tamamen dışlanmış karakterler olarak tanıtımı, XCOM serisini dünya çapında oyun toplulukları tarafından çok sevilen savaş deneyimini korurken, oyunun nasıl oynanacağında devrim yaratacak.”

İşte oyundan bazı görüntüler:

Chimera Squad, özellikle XCOM 3’ü hiçbir şekilde dışlamadığı için hoş bir sürpriz. Fiyatı, ani dijital sadece serbest bırakılması, stilize estetik ve yeni fikirleri, bir deney gibi hissettirirken, öncül

– bizi yazıya tanıtmak istila dünyası ve yeni bir düşman seti – tam teşekküllü bir devam filmi için mükemmel bir kurulum.

XCOM 3’ün bir noktada Firaxis’in aklında olduğunu biliyoruz. XCOM: Enemy Unknown ve XCOM 2’nin baş tasarımcısı Jake Solomon, XCOM 2’nin Seçilmişler Savaşı genişlemesinin neredeyse XCOM 3 olduğunu söyledi.

Üstelik Solomon bugünün basın bülteninde bahsedilmedi, bu yüzden muhtemelen başka bir şey üzerinde çalışıyor ( elips şeklinde bir ipucu için Twitter biyografisine bakın). Resmi olarak onaylanmadı, ancak XCOM 3’ün yolda olduğundan eminiz.

Etiketler

Video