Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10 Serisi için Beklenen Android Güncellemesi Geliyor

  Google News

Xiaomi bir yandan MIUI güncellemelerini sunmaya devam ederken, bir yandan ise akıllı telefonlarına Android güncellemelerini sunmaya devam ediyor. Bu noktada markanın en son Redmi modelleri için bir çalışma yaptığını görmüştük. Şimdi ise Xiaomi Mi 10 akıllı telefonları için beklenen güncellemenin hazır olduğu konusunda bilgiler geldi.

Xiaomi Mi 10, Yeni Android Sürümünü Alıyor

Bu kez güncelleme için herhangi bir sızıntı haberinin söz konusu olmadığını belirtelim. Bu kez markanın yazılım departmanı direktörü olan Zhang Guoquan, Xiaomi Mi 10 için Android 13 güncellemesi hakkında bazı bilgiler verdi.

Yapılan açıklamada söz konusu seri için MIUI 14 güncellemesinin neredeyse hazır olduğu vurgusu yapıldı ve önümüzdeki hafta içerisinde de yapı testlerine geçileceğinin bilgisi verildi. MIUI 14 arayüzünün gelmesiyle beraber Xiaomi Mi 10 serisine Android 13 güncellemesi de gelecek.

Xiaomi Mi 10

Mi 10 Ultra, Mi 10 Pro ve Mi 10 akıllı telefonları da böylece üçüncü büyük sürüm güncellemesine kavuşmuş olacak.

Şimdilik yeni sürüm güncellemesi için teknik konularda bir açıklama yapılmadı. Yani sürüm numarası ne olacak ya da güncellemenin boyutu ne olacak gibi sorular şimdilik yanıtsız.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video