reklam
PC HocasıHaberlerXiaomi, MIUI 11 İçin Tarih Verdi!

Xiaomi, MIUI 11 İçin Tarih Verdi!

Çinli cep telefonu üreticisi Xiaomi, bugün Hindistan’da düzenlediği etkinlikte MIUI 11’in global sürümünü tanıttı. Öyle ki Xiaomi, bu güncelleme için fazlasıyla detay verdi. Etkinlikte MIUI 11 için bir güncelleme takvimi yayınlandı.

 

Yayınlanan takvimde Xiaomi’nin eski cihazlarının da yer alması da fazlasıyla dikkatleri çekmeyi başardı. Bu güncelleme takviminde 28 cihaz yer alıyor. Uzun zamandır beklenen MIUI 11, yukarıdaki listede yer alan cihazlar ile buluşacak.

Yeni özellikleri ile kullanıcılar tarafından oldukça beğenilecek olan MIUI 11 neler sunuyor yakından bir bakalım. Bu güncelleme ile ultra güç tasarrufu modu cihazınıza yerleşmiş oluyor. Bu mod ile cihazınızın sadece arama ve mesaj gönderimi işlevlerini kullanabiliyorsunuz.

Xiaomi Mi 10S Dev Ekranıyla Geliyor

22 Ekim’de Dağıtıma Başlanıyor 

Ekran görüntüsü konusunda da geliştirmeler mevcut. Öyle ki MIUI 11 ile paylaşılan ekran görüntüsünü otomatik olarak silebiliyor. Bu özellik ile galerideki karmaşıklıktan kurtulabilirsiniz.

MIUI 11, resmi olarak yayınlandıktan sonra gelen yenilikler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmuş olacağız. Eğer sizde yukarıdaki listede yer alan cihazlardan birine sahipseniz belirtilen tarihlerde güncellemelerinizi kontrol etmeyi unutmayın.

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement