Xiaomi Redmi Note 11 SE Fiyatı Belli Oldu!

  Google News

Çin merkezli teknoloji devlerinden Xiaomi, birkaç gün önce Hindistan pazarı için Redmi Note 11 SE isimli yeni bir akıllı telefon modeli duyurdu fakat biz her ne kadar yeni bir model desekte akıllı telefon aslında yeniden markalanmış bir Redmi Note 10S modeli.

Şimdi ise şirket akıllı telefonun fiyat etiketini paylaştı. Redmi Note 11 SE, Bifrost Blue, Cosmic White, Space Black ve Thunder Purple olmak üzere dört farklı renk seçeneğinde satışa sunulacak ve 14.999 Rupi (190 Dolar)‘den başlayan fiyat etiketine sahip olacak.

Redmi Note 11 SE ülkemizde satılacak mı?

31 Ağustos itibariyle hem Xiaomi’nin resmi web sitesinde hemde FlipKart platformunda satışa sunulacak akıllı telefonu FlipKart üzerinden ön sipariş veren müşteriler için fiyat etiketi kısa süreliğine 13.499 Rupi (170 Dolar) olacak.

33W şarj desteğine sahip olan akıllı telefon kutu içeriğinden 33W şarj adaptörü olmadan gelen geliyor olacak ve tüm teknik özellikler açısından Redmi Note 10S ile aynı teknolojileri içerisinde barındıracak. Akıllı telefonun ülkemiz başta olmak üzere diğer ülkelere gelip gelmeyeceği belli değil fakat büyük ihtimalle sadece Hindistan pazarına özel olacak.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video