Yeni amiral gemi LG G6 tasarımı belli oldu

 
- PC HOCASI

Güney Koreli teknoloji devi LG yeni amiral gemisi G6 için son hazırlıklarını tamamladı. Ancak yaşanan sızdırmalar ile başa çıkamazken, şimdi de LG G6'nın tasarım detaylarını ortaya çıkartan yeni bir video yayınlandı.

Yayınlanan videoda LG G6'nın tasarımına göz attığımızda LG G5'ten izler taşıdığını görebiliyoruz. Hatta boyut ve ekran genişliğinin aynı bile kalabileceğini söylemek mümkün. Sızdırılan bu tasarım doğruysa yeni sade tasarımlı amiral gemi ile yakında tanışmış olacağız.

Önceki versiyon ile farklı olarak hoparlör aşağı konumlandırılmış. Bir de USB-C girişi göze çarpıyor. Zira yeni amiral gemide ben de tasarım açısından büyük bir farklılık beklemiyordum. Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan LG V20'den sonra, biraz nefes almaları gerekecek.

Ek olarak cihazın arka panelinde yine alıştığımız parmak izi okuyucusu, çift kamerası ve flaşı bulunuyor. LG G6 için şuanda piyasa satış fiyatı konusunda henüz bir gelişme bulunmuyor. Tasarım hakkında sızdırılan videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Kez Okundu
  • 0 Yorum
  • 0 Beğeni
  • 0 Google +

Etiketler

YORUM YAP

YORUMLAR


ads

EN ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER İNCELEMELER

ads