PC HocasıCep TelefonuYeni iPhone 7 Pro’nun Tasarımları Sızdırıldı

Yeni iPhone 7 Pro’nun Tasarımları Sızdırıldı

 

Apple ekibi çalışmalarına ara vermeden devam ederken, yeni iPhone 7 serisi için Eylül ayı işaret edildi. Büyük bir heyecan ile beklediğimiz iPhone 7 serisinin detayları da sızdırılmaya başlandı. Daha önceden tasarımları ile ilgili bir çok paylaşım ve sızdırılma yapılan iPhone 7 Pro modelinin çizimleri internette yayınlandı.

iPhone 7 Pro Nasıl Olacak ?

Yayınlanan çizimlere baktığımızda yeni iPhone 7 Pro modelinin 158 x 77 x 7.3 mm ölçülerinde olduğunu ve iPhone 6s Plus modeli ile birebir eşleştiğini görebiliyoruz. Arka panelde ise anten çizgilerinin kaldırıldığı ve çift kamera segmentinin yerleştirildiği görülüyor. Alt kısımda ise daha önceden gelmesi beklenen smart connector girişlerine yer verilmiş. Tüm bu bilgiler bize yeni iPhone 7 Pro modeline ait özel bir çok aksesuarların da tanıtılacağını işaret ediyor.

iphone-pro-tasarim
Tasarımda ayrıca alt panelde kulaklık girişinin olmadığını da görebilirsiniz. Eylül veya en geç Ekim ayında yayınlanması beklenen iPhone 7 ve iPhone 7 Pro modellerinin şuanki sızıntıları MacFan isimli dergiye ait. Geçtiğimiz iPhone 6 serilerinde de yaptığı tahminleri tutturan derginin bu seferki tahminlerde de başarılı olacağını düşünüyoruz. iPhone 7 ve iPhone 7 Pro modellerinin teknik özellikleri ve fiyatı hakkında ise gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğiz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yeni-iphone-7-pronun-tasarimlari-sizdirildi-21516-7942/ linkinden 29.07.2021 05:07:54 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

  • iphone 6 dan ne farkı var ki 😀
    saçmalık abi bi araba parası buna vericeğimiz parayı daha iyi bi şekilde kullanabilirz
    sürekli gelişmeye devam edicek olan bi alet telefon şu anda neyse 1 yıl sonra daha iyisi olucak değeri çok hızlı düşüyor .

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video