Yeni iPhone Modelleri Ne Zaman Tanıtılacak?

Aylardır yeni çıkacak olan iPhone modelleri hakkında tahmin yapılıyor. Yeni çıkacak iPhone modellerinin önümüzdeki aylar içerisinde tanıtılacağını biliyoruz. Peki yeni iPhone modelleri ne zaman tanıtılacak?

Yeni iPhone modelleri 12 Eylül tarihinde Steve Jobs Theater’da gerçekleştirileceği resmi olarak duyuruldu. Bu etkinlikte birlikte yapılıyor. İlk defa bir Apple etkinliğinde 3 iPhone cihazı birden tanıtılacak. Yeni iPhone modelleri Apple park içindeki Steve Jobs Theater'daTürkiye saati ile 20:00‘da düzenlenecek. 

12 Eylül'de Tanıtılacak Olan Modeller Neler?

Bu yıl Apple’ın kullanıcıların karşısına üç yeni iPhone ile çıkması beklenirken yeni nesil iPhone X ve iPhone X Plus olması bekleniyor. Apple birde uygun fiyatlı bir iPhone tanıtacak. Tanıtılacak olan uygun fiyatlı iPhone'un 6.1 inch'lik ekranı olması bekleniyor.

Ayrıca 12 eylülde düzenlenecek olan etkinlikte sadece iPhone modelleri değil yeni HomePod'da tanıtılacak. Yeni HomePod modeli ses kalitesi açısından mükemmelliği sağlayacak. Ayrıca yeni HomePod'da Siri asistanın daha yetenekli hale getirilmiş olacak. Bu etkinlikte yeni iPad Pro ve MacBook modelleri tanıtmayacak. iPad Pro ve MacBook modellerinin tanıtımı için ayrı bir etkinlik düzenlenecek.

İlgili Etiketler