PC HocasıOyunYeni Need For Speed Sistem Gereksinimleri Duyuruldu (PC)

Yeni Need For Speed Sistem Gereksinimleri Duyuruldu (PC)

 

EA Games‘in efsanevi oyun serilerinden birisi olan Need For Speed yeni oyunu için resmi olarak sistem gereksinimlerini açıkladı. Baştan söylememizde fayda var; yeni nesil oyunların sistem gereksinimleri artık bilgisayarları epey bir zorlayacak. İşte yeni Need For Speed sistem gereksinimleri.

BİLGİSAYARINIZ YENİ NEED FOR SPEED İÇİN HAZIR MI ?

Eskilerden bugüne kadar içimizde ukte kalmış çok şey var dostlar. O Underground 2 serisindeki havayı hala bulamadığımız NFS serilerinde umut aramaya devam ederken bugün EA Games yeni oyunu Need For Speed serisinin PC sistem gereksinimlerini açıkladı.

15 MART tarihinde satışa çıkacak olan Need For Speed ayrı olarak Origin üzerinden beş gün erken duyurulacak ve satışa sunulacak.

 

 

Geçtiğimiz hafta da yeni Need For Speed PC sürümünün 4K ekran çözünürlüğü ile yayınlanacağı ve FPS limitinin olmayacağını duyurmuştuk. 15 Mart tarihinde resmi olarak satışa çıkacak olan oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir:

NEED FOR SPEED MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

* İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7 (32 bit sistemler çalıştıramaz)

* İşlemci: Intel Core i3 veya eş değer

* RAM: 6 GB

* Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 750Ti 2 GB veya AMD Radeon HD 7850 2 GB (Şuanda piyasa değerleri 500 TL ve üzeri)

* Boş Alan: 30 GB

NEED FOR SPEED ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ (BURAYA DİKKAT)

* İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7 veya eş değeri

* İşlemci: Intel Core i5 veya daha üst

* RAM: 8 GB

* Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4 GB, AMD Radeon R9 290 4 GB

* DX Sürümü: DX 11 veya daha üstü

* Boş Alan: 30 GB

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yeni-need-for-speed-sistem-gereksinimleri-duyuruldu-pc-4292/ linkinden 28.07.2021 21:07:51 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

6 Yorum

  • Anlaşıldı bi geforce gtx almanın zamanı geldi de geçiyor bile alıp 32 taksit yaptiricaz mecbur 🙂

  • Benim için need for speed 2den sonra bitti bi ara most wanted oynuyordum o eh iste bir oyundu ama sonradan bozdu, hele rivals diye bir saçmalık çıkarttılar aman yarabbi

    • Sorma kardeşim bende daha kasayı toplayalı 1 sene oldu ekran kartım sınıra dayanmış. Şimdi bu oyunu alsam her türlü oynarım ama seneye çıkacak need for speed serisi için aynı şeyi söylemek doğru olmayacak 😀 Bu sistem gereksinimleri epey bir cepleri boşaltacak gibi

  • Video efsane inşallah modifiye anlamında da özgür bırakırlar yaşa need for speed!

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video