PC HocasıHaberlerYoutube Ofisinde Silah Sesleri Duyuldu!

Youtube Ofisinde Silah Sesleri Duyuldu!

 

San Bruno, California’daki YouTube genel merkezinde silah kaçak iddaa sesleri duyulduğuna dair ihbar aldı. İddalara göre hastaneye yararlıların taşındığı söylenmekte. ABC News‘e göre binada yaklaşık 1.700 kişi çalışıyor .

 

Şirkette bir ürün müdürü olan Vadim Lavrusik, kampüste bahigo aktif bir tetikçi olduğunu tweetledi . San Bruno Polis Departmanı, insanların bulunduğu 901 Kiraz Bulvarı’ndan uzak durmalarını belirtti. Yerel haber istasyonu KRON’un bir raporuna göre , binanın içinden 911 e çok fazla çağrı alındı .

Facebook, Bulut Oyun Servisini Duyurdu!

YouTube ürün yöneticisi Todd Sherman çalışanları makrobet ilk deprem olmuştu düşündüklerini söyledi. İnsanlar toplantılarından kaçmaya başladı, dedi, ama çıkışa ulaşmadan önce, birinin bir silahı olduğu haberini aldılar. Sherman yerde ve merdivenlerde kan gördüğünü söyledi. Ayrıca atıcının perabet intihar etmiş olabileceğini de söyledi.

Snapchat’da yayınlanan videolar, YouTube çalışanlarının binadan çıkıp başlarının üstünde elleriyle çıktığını görüldü.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz