Zombie Army 4: Dead War DLC Paketi Damnation Valley Çıkışını Yaptı

  Google News

Geçen ay geliştirici Rebellion, Zombie Army 4: Dead War’da önemli bir geliştirme güncellemesi yayınladı.

Gönderi, Zombie Army 4: Dead War için 1. sezonun kapanışını ve 2. ve 3. sezonun gizli zirvelerini ele aldı. Şimdi, ekip 2. sezondaki tüm ilginç ayrıntıları gösteren bir fragman paylaştı.

Güncellemenin ana başlığı, üç bölümlük bir dizinin ilki olan yeni bir kampanya görevidir. Lanet Vadisi bizi daha da fazla Nazilerle savaşmak için kulağa hoş olmayan bir yere götürüyor. Yeni kampanyanın bu başlangıç ​​bölümünde, kayıp bir bilim insanı ve keşif ekibini bulmak için donmuş manzaralarda savaşacaksınız.

Her zamanki gibi, fragman çeşitli manzaralarda bolca zombi sürüsü dövüşü aksiyonunu gösteriyor. Damnation Vadisi’nin donmuş dağlarının yanı sıra, oldukça fazla siper savaşı ve yer altı savaşı sürüyor. Klostrofobik dikkat edin, gittikçe korkunç hale gelen düşmanlarla çok dar alanlarda sıkışıp kalmak üzeresiniz.

Fiyat listesi

  • PS Store Sezon 2 bileti: 249,00 TL
  • Xbox Store Sezon 2 bileti: 98,75 TL
  • Epic Store Sezon 2 bileti: 59,00 TL
  • PS Store Damnation Valley: 50,00 TL
  • Xbox Store Damnation Valley: 19,75 TL
  • Epic Store Damnation Valley: 12,00 TL

DLC paket içeriği hakkında

Cehennem Tarikatı yok olsa da bu yepyeni Zombie Army 4 harekat görevinde ölüler rahat durmuyor! Kayıp bir bilim adamı ve keşif ekibinin peşinden, donmuş ürkünç Kuzey’den yeni bir Cehennem Fırtınasına savaşarak ilerle! Ölü avcıları müttefiklerini vaktinde bulacak mı, yoksa dağlarda telef mi olacaklar?

Damnation Valley, ürkütücü üç bölümlük Zombie Army 4: Dead War Harekatı Death from Above’un ilk görevi!

1-4 kişiyle oynayabileceğin bu görevde aşağı bakmaya korkacağın irtifalara çıkarken, yepyeni pusu noktaları, toplanabilir öğeler, başarımlar ve çok daha fazlasını bulacaksın! Cehennem Tarikatı yenilmiş olabilir ama terör devam ediyor!

Fragman video

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video