PC HocasıCep TelefonuZTE Axon 40 Pro’nun Gerçek Görüntüleri Ortaya Çıktı!

ZTE Axon 40 Pro’nun Gerçek Görüntüleri Ortaya Çıktı!

   

Çin merkezli elektronik ve akıllı telefon üreticisi ZTE’nin Axon 40 isimli akıllı telefon ailesi önümüzdeki hafta en az üç model ile birlikte tanıtılacak, bu modellerden bir tanesi amiral gemisi segmentindeki Axon 40 Pro olacak ve akıllı telefonun tasarımını gözler önüne seren gerçek görüntüler internete sızdırıldı.

Seride ki Axon 40 ve Axon 40 Ultra modelleri en son nesil ekran altı özçekim kamerası teknolojisine (UDC – Under Display Camera) sahip olacak fakat Axon 40 Pro, biraz daha geleneksel şekilde ekran ortasında nokta çentik içerisinde özçekim kamerasını sunuyor olacak.

Ekranın üst kısmında ortalanmış nokta çentik içerisinde özçekim kamerası sunan ZTE Axon 40 Pro modeli, her iki tarafı da kavisli ve ince çerçevelere sahip olacak.

Akıllı telefonun arka tarafında geldiğimiz zaman oldukça büyük ve çıkıntılı dikdörtgen şeklinde bir kamera kümesi görüyoruz. Kamera Kümesi içerisinde iki büyük daire gözümüze çarpıyor ve bu dairelerin içerisinde hem ana kamera hem de yardımcı kameralar yer alıyor.

ZTE Axon 40 Pro, 100MP çözünürlüğünde ana kameraya sahip ve söylentilere göre Samsung’un 1/1.33 inç boyutunda PDAF, Laser AF (Auto Focus) ve OIS (Optik Görüntü Sabitleme) özelliklerine sahip ISOCELL HM2 sensörüne sahip. Şirket ayrıca yakın zaman içerisinde Axon 40 serisinde gelişmiş donanım düzeyinde korumaya sahip kendisinin geliştirdiği bir güvenlik yonga setini kullandığını resmi olarak açıkladı.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/zte-axon-40-pronun-gercek-goruntuleri-ortaya-cikti-127140/ linkinden 18.05.2022 18:05:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial