PC HocasıSinema1 Ocak 2016’da Vizyona Giren Filmler

1 Ocak 2016’da Vizyona Giren Filmler

 

1 Ocak 2016 tarihli vizyona girecek ve yaklaşık olarak iki hafta vizyonda kalacak yeni filmlerin listesi yayınlandı. Toplamda beş adet yeni filmin detayları sizlerle. Eğer bu hafta içerisinde film izlemeye gitmeyi istiyorsanız haberimizde göz atın.

1 OCAK 2016 VİZYONA GİREN FİLMLER

Dün Ezgi Mola’nın Acun Ilıcalı’nın sunduğu O Ses Türkiye programına katılarak söylediği şarkıdan sonra vizyon tarihi 1 Ocak olan yeni filmi Kocan Kadar Konuş: Diriliş hakkında konuşmuştu. Başrollerinde Ezgi Mola, Murat Yıldırım ve Hümeyra’nın bulunduğu bu filmi izlemenizi tavsiye ediyoruz. Filmin türü komedi olduğu için komedi sevenler mutlaka bu filme gitmek isteyecektir.

KOCAN KADAR KONUŞ: DİRİLİŞ

* Oyuncular: Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Hümeyra, Baran Erdoğan, Eda Ece, Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Ebru Cündübeyoğlu

* Yönetmen: Kıvanç Baruönü

* Tür: Komedi

* Film Süresi: 110 dakika

kocan-kadar-konus-dirilis

 

DHEEPAN

Başarılı bir dram filmi olan Dheepan, aynı şekilde Altın Palmiye ödülüne sahip. Filmin başrolünde Antonythasan Jesuthasan, Kalieaswari Srinivasan ve Claudine bulunuyor. Filmin ana temasında Sri Lankalı Tamil savaşçının öyküsü anlatılıyor. Paris’te hamiliğini üstlenen ve adalet dağıtıcılığı görevi bulunan karakterin oldukça dramatik bir senaryosu bulunuyor.

* Oyuncular: Antonythasan Jesuthasan, Kalieaswari Srinivasan, Claudine, Vincent Rottiers, Faouzi Bensaïdi, Bass Dhem, Marc Zinga ve Franck Falise

* Yönetmen: Jacques Audiard

* Tür: Dram

* Film Süresi: 118 dakika

dheepan-filmi
KARABASAN: BASKIN

Korku filmi severler için hem biraz polisiye hem de korku karışımı filmin yönetmenliğini üstlenen Can Evrenol 1 Ocak 2016’da Karabasan: Baskın filmi ile gösterime giriyor. Filmde beş Polisin korku dolu hikayesi işlendiği gibi, +18 üzeri olduğunu belirtmemizde fayda var.

* Oyuncular: Görkem Kasal, Ergun Kuyucu, Muharrem Bayrak, Mehmet Fatih Dokgöz, Sabahattin Yakut, Mehmet Cerrahoğlu, Hayati Citaklar ve Serhat Mustafa Kılıç

* Yönetmen: Can Evrenol

* Tür: Korku

* Film Süresi: 98 dakika

ALVİN VE SİNCAPLAR: YOL MACERASI

Sevimli karakterimiz Alvin ve sincaplar yol macerası boyunca başına gelenleri işleyerek ailecek izlenebilecek bir film ortaya çıkartmışlar. Walt Becker’in yönetmenliğini yaptığı Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası filmini hafta sonu alternatiflerinizin arasına ekleyebilirsiniz.

* Oyuncular: Jason Lee, Josh Green, Kimberly Williams-Paisley

* Yönetmen: Walt Becker

* Tür: Komedi, Aile, Animasyon, Macera

* Film Süresi: 95 dakika

alvin-ve-sincaplar-yol-macerasi

 

DENİZİN ORTASINDA

Binlerce film severin uzun süredir beklediği Denizin Ortasında filmi kadrosu ve öyküsü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yayınlanan frangmanları ile de büyük beğeni alan filmin yönetmenliğini Ron Howard yapıyor.

* Oyuncular: Benjamin Walker, Cillian Murphy, Chris Hemsworth 

* Yönetmen: Ron Howard

* Tür: Macera

* Film Süresi: 125 dakika

denizin-ortasinda

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/1-ocak-2016da-vizyona-giren-filmler-3123/ linkinden 16.10.2021 11:10:41 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad