Avatar 2 Filminin Çıkış Tarihi Belli Oldu

2009 yılında ünlü yönetmen James Cameron tarafından yazılan ve yönetilen Avatar, yeni filmi Avatar 2'nin çıkış tarihini ve yeni çekilecek serinin içeriklerinden bahsetti.

İlk olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde vizyona giren ve Oscar ödülü alan bilim kurgu filmi Avatar, yeni serisi için vizyona giriş tarihi belirlendi. James Cameron tarafından yazılan ve yönetilen filmin ikincisi de yine ünlü yönetmen tarafından yazılıp yönetilecek.

Üç boyutlu teknoloji ile birlikte çekilen ve milyonlarca dolar gişe hasılatı alan Avatar serisi ikincisi ile vizyona girmeye hazırlanırken, yeni seride konunun neler olacağı konusunda bir bilgi paylaşılmadı.

avatar-2
AVATAR 2 NE ZAMAN ÇIKACAK ?

Avatar'ın ilk filminde Na'vi halkı ile o bölgede yaşayan insanların savaşını ve bu savaşta ortaya çıkan kahramanın iyilik ve kötülük arasında seçim yapması gerektiğini bizlere anlatmıştı. Mavi ırkın ayrıca ormanda yaşarken başlarına gelen olayların da farklı lanse edilişi filmi bir o kadar da etkileyici kılmıştı.

Avatar 2 serisi ise Mart 2017 yılında gösterime gireceği belirtildi. Ancak filmin yapım tarihi veya vizyona girişi konusunda bir revize şuan için bulunmuyor. Ayrıca James Cameron tarafından çekilen ve yazılan filmin ayrı ayrı iki bölüm olarak vizyona gireceği konusunda haberler de bulunuyor.

İlgili Etiketler